Reklama

Reklama

Od rana do nocy

 Top Auto, autoryzowany dealer i serwis marki Opel w naszym regionie, znów zaskakuje. Tym razem salony samochodowe w Krupnikach i Białymstoku wydłużyły godziny swojego otwarcia aż do godziny 21:00, oferując swoim klientom „ostry dyżur”.
Jest to świetna propozycja dla osób mocno zapracowanych, których życie jest tak poukładane, że czas wolny znajdują dopiero po kolacji. To właśnie specjalnie dla nich salony samochodowe będą otwierane, w wybrane dni tygodnia, już o 8:00 i zamykane dopiero o 21:00. Trzeba uczciwie przyznać – tego jeszcze nie było!
Cała akcja rozpoczęła się 1 lutego 2017 r. i obecnie trwa już pełną parą. W każdy wtorek w salonie w Krupnikach czekają doradcy sprzedażowi na wszystkich, którzy chcą kupić, zapoznać się z ofertą lub tylko obejrzeć najnowsze modele marki Opel. Natomiast w każdy czwartek „ostry dyżur” pełnić będzie salon w Białymstoku.
Warto skorzystać z tej akcji i wstąpić do salonów Top Auto, ponieważ trwa tam właśnie spektakularna wyprzedaż Opla 2016. A w niej Corsa już od 35.600 zł, Astra Sedan od 51.900 zł i Astra Hatchback za 52.900. Do tego Insignia z rabatem 30 tys. zł, a także Meriva, Zafira Tourer i GTC z rabatami do 11 tys. zł. I wiele, wiele innych. Idź, skorzystaj z „ostrego dyżuru”.
Dla Nocnych Marków, Dla Zapracowanych, Dla Brunetów Wieczorową Porą i Wszystkich Innych…
Grafik ostrego dyżuru
Krupniki 25 – każdy wtorek w godz. 8 – 21
Gen. Maczka 66 – każdy czwartek w godz. 8 – 21
autor: Bstok.pl