Reklama

Nowy Rok z Książnicą Podlaską

– Rok 2021, podobnie jak poprzednie lata, rozpoczniemy akcją „Nowy Rok z Książnicą Podlaską”. Pragniemy w ten sposób docenić naszych stałych użytkowników, ale też zachęcić nowe osoby, by dołączyły do tego grona – mówi Jolanta Gadek, dyrektor Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku. – Naszym głównym celem jest promocja czytelnictwa, stąd decyzja o kontynuowaniu akcji tak dobrze przyjętej w ubiegłych latach przez naszych czytelników.

Na 30 pierwszych (nowych) czytelników, którzy zarejestrują się w Wypożyczalni Głównej przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 14 A, czekają Wyprawki Czytelnicze. Wraz z kartą biblioteczną czytelnicy otrzymają upominki, m.in. torby płócienne, gadżety oraz publikacje wydane przez Książnicę Podlaską.

Każdy ma szansę zostać Czytelnikiem Dnia, Tygodnia lub Miesiąca!

Czytelnik Dnia – konkurs zakłada nagrodzenie Czytelnika, który jako co 100 osoba wypożyczy książkę w danym dniu. Konkurs ma charakter statystyczny, a nagrodą jest drobny upominek.

Czytelnik Tygodnia – w każdy poniedziałek w siedzibie głównej Książnicy Podlaskiej (przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 14 A) wywieszony zostanie plakat z przygotowanym pytaniem, dotyczącym Książnicy Podlaskiej. Odpowiedzi należy przesłać mailowo na adres: dzialpromocji@ksiaznicapodlaska.pl w tytule wpisując temat: Nowy Rok z Książnicą Podlaską. Wyłoniony zwycięzca otrzyma książkę i pakiet gadżetów.

Czytelnikiem Miesiąca zostanie osoba, która wypożyczy najwięcej książek w siedzibie głównej Książnicy Podlaskiej (przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 14A). Zwycięzca otrzyma książkę i zestaw gadżetów.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie Książnicy. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.

Akcja trwa od 4 do 30 stycznia.

źródło: Książnica Podlaska
oprac. Anna Augustynowicz
fot. Mateusz Duchnowski

Źródło: Wrota Podlasia

Reklama