Nowy Renault Espace

Łagodniejsza stylistyka, zastosowanie innowacyjnego systemu oświetlenia kierunkowego i dodanie nowej jednostki napędowej 2.0 dCi – ten lider w segmencie luksusowych samochodów jednobryłowych jest dobrze wyposażony, by bronić swojej przewagi.
Zewnętrzna linia pojazdu została złagodzona, zachowując jednak przy tym silną osobowość auta, znak jego przynależności do segmentu pojazdów jednobryłowych wyższej klasy. Nowy Espace jest pierwszym pojazdem w swojej kategorii, wyposażonym w dwufunkcyjne, kierunkowe reflektory ksenonowe.
Wewnątrz pojazdu, wysoka jakość postrzegana oraz wrażenie ogromniej przestrzeni czynią Nowy Espace jeszcze przyjemniejszym i komfortowym. Tylne siedzenia są przesuwne i posiadają funkcję automatycznego blokowania : pozwalają się z łatwością wyjmować, przesuwać i ustawiać, zapewniając każdemu pasażerowi możliwość skorzystania z licznych możliwych konfiguracji wnętrza oraz idealnie płaskiej podłogi.
Bezpieczeństwo czynne i bierne w Nowym Espace plasuje się niezmiennie na najwyższym standardzie w tym segmencie, zapewniając możliwość całkowicie bezstresowego podróżowania wraz z całą rodziną.
autor: Bstok.pl
Źródło Renault

Reklama