» Nowy model ZR-V dołączy do oferty SUV-ów Hondy w Europie w 2023 r.

Nowy model ZR-V dołączy do oferty SUV-ów Hondy w Europie w 2023 r.

  Dodano: 2022-05-10

Wyświetlono: 51 razy

Nowy model ZR-V dołączy do oferty SUV-ów Hondy w Europie w 2023 r.

Honda potwierdziła, że niedawno zapowiedziany nowy SUV marki, należący do segmentu C, będzie nosił nazwę „ZR-V”. Nowy model, który wejdzie do sprzedaży na rynkach europejskich w 2023 roku, będzie plasował się w ofercie Hondy pomiędzy modelami HR-V i CR-V. ZR-V będzie napędzany pełną hybrydą – znakomitym układem napędowym e:HEV, poszerzając ofertę Hondy dla klientów poszukujących pojazdów zelektryfikowanych.

foto © Honda

Zapowiedź ta rozpoczyna kolejny etap europejskiej strategii elektryfikacji produktów Hondy. Wraz z dostępnymi zelektryfikowanymi modelami SUV-ów, ZR-V stanowi ważną nowość w ofercie Hondy, a marka jeszcze bardziej koncentruje się na tym, szybko rozwijającym się, segmencie.

 

Źródło: Honda, Mototarget
 Pisaliśmy również
» CB650R – stylowy, mocny, w atrakcyjnej cenie i dostępny od ręki
» NOWA HONDA CIVIC TYPE R USTANOWIŁA REKORD OKRĄŻENIA NA TORZE SUZUKA
 Inne artykuły

» CUPRA EKS wygrywa pierwszą rundę FIA ETCR w Pau 2022-05-10
  Kierowcy drużyny CUPRA EKS Mattias Ekström, Adrien Tambay i Tom Blomqvist zajęli trzy pierwsze miejsca podczas otwierającej rundy zawodów FIA ETCR we francuskim Pau. Zespół wygrał także w klasyfikacji producentów. To olbrzymi sukces hiszpańskiej marki, która z… więcej »

» MITSUBISHI SPACE STAR 2022 Z SYSTEMEM SDA JUŻ W SALONACH 2022-05-09
  MITSUBISHI SPACE STAR 2022 Polscy klienci salonów Mitsubishi mają już do dyspozycji ciekawą propozycję – niezawodny, miejski model z segmentu B – Mitsubishi Space Star 2022, który teraz wzbogacono o multimedialny system SDA. Ten dostępny od ręki model wyróżnia się dynamiczną styli… więcej »

» CUPRA wchodzi na rynek australijski 2022-04-25
  Cupra Born 2021 Po sukcesie sprzedażowym w Europie, CUPRA oficjalnie potwierdza, że jeszcze pod koniec bieżącego roku rozpocznie się produkcja modelu Born w Australii. Pierwsze egzemplarze w pełni elektrycznego miejskiego auta hiszpańskiej marki trafią do sprzedaży na początk… więcej »

Źródło: Mototarget.pl

Reklama