Nowe Volvo S80 na targach w Genewie

Nowe Volvo S80 wchodzi na międzynarodowe areny z wyjątkowymi zaletami: „Stanowić będziemy wyzwanie dla konkurencji w segmencie, oferując luksus w ujęciu skandynawskim, czyli czyste i eleganckie linie w połączeniu z inteligentną funkcjonalnością.” – mówi Fredrik Arp, prezes Volvo Cars.
Drugą generację modelu Volvo S80 cechuje bardziej zwarte oraz dynamiczne w swym charakterze nadwozie. Doskonale dobrana kolorystyka wnętrza i wyszukane materiały wykończeniowe idealnie harmonizują z głęboko przemyślanymi elementami technicznymi, które są w równym stopniu zaawansowane i łatwe w użyciu. Całość uzupełnia absolutnie światowej klasy wyposażenie audio.
„Nie jesteśmy zwolennikami nagromadzania gadżetów technicznych bez względu na cenę. Dla nas samochód stanowi jednolitą całość, w której elementy techniczne współgrają ze sobą w celu zapewnienia jadącym komfortu, dynamiki i bezpieczeństwa. Kierowca powinien mieć pełnię kontroli – zarówno nad samochodem, jak i pobliskim ruchem drogowym.” – wyjaśnia Silvia Güllsdorf, szef projektu S80.
autor: Bstok.pl
Źródło Volvo

Reklama