Nowe BMW X5

Druga edycja cieszącego się popularnością BMW X5 to całkowicie nowy projekt zachowujący koncepcję karoserii i napędu i wzmacniający charakterystycznych cechy pierwszej wersji w zakresie dynamiki jazdy, funkcjonalności i ekskluzywności.
Nowe BMW X5 ma znacznie większą dynamikę jazdy i zwinność, dzięki wyższej mocy i wydajności silników. Do tego sztywna karoseria, zoptymalizowana aerodynamika, jedyna w swoim rodzaju oś przednia z podwójnymi wahaczami poprzecznymi i oś tylna Integral IV, niski środek ciężkości, zmodernizowany system napędu na cztery koła BMW xDrive. To nowe oblicze X5.
X-piątka jako pierwszy w tym segmencie samochód jest z aktywnym układem kierowniczym zwiększającym zwinność. Sportowe właściwości jezdne uzyskano dzięki układowi Adaptive Drive z systemem stabilizacji przechyłów bocznych i aktywnymi amortyzatorami.
Zastosowana sześciobiegowa skrzynia automatyczna ma jeszcze krótsze czasy przełożeń w standardowym, podwyższonym komforcie zmiany biegów, zmniejszone zużycie paliwa i elektroniczny przełącznik wyboru biegu.
Nowe BMW to rónież ekskluzywne wnętrze charakteryzujące się wysoką jakością materiałów i wykonania oraz innowacyjnym wyposażeniem dodatkowym: BMW Online, wielokanałowym systemem audio, systemem DVD i kamerą cofania.
autor: Bstok.pl
Źródło BMW

Reklama