Reklama

Nowa siedziba filii białostockiego WORD-u w Bielsku Podlaskim

Przestronne, świeżo wyremontowane pomieszczenia zapewnią większy komfort zdającym egzaminy teoretyczne na prawo jazdy. Sprawniej ma też przebiegać obsługa klientów. Bielska filia Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku przeniosła się do pomieszczeń przy ul. Widowskiej 1. Oficjalne otwarcie placówki odbyło się w piątek, 15 marca.


Oprócz nowej sali egzaminacyjnej Filia Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego zyskała również miejsce, w którym kandydaci mogą wygodnie oczekiwać na zapis i sam egzamin. Pomieszczenie dzięki wyposażeniu w monitor, na którym wyświetlana jest kolejka kandydatów zapisanych na egzamin, zapewnia ochronę ich danych osobowych oraz sprawną obsługę kandydatów na kierowców i kierowców.

Jak podkreśla Agnieszka Tomczuk z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku, zmiana usprawni też proces zdobywania uprawnień, gdyż wygenerowanie Profilu Kandydata na Kierowcę oraz wniosek o wydanie dokumentu, kandydat na kierowcę może złożyć na parterze budynku Starostwa Powiatowego, z kolei na egzamin kandydaci zapiszą się piętro wyżej.

Źródło: Urząd Marszałkowski

Reklama