Reklama

Nowa placówka handlowo – gastronomiczna Zodiak otwarcie Białystok

Już wkrótce nastąpi inauguracja działalności handlowo-gastronomicznej kolejnego kompleksu  PSS Społem Białystok skupiającego supermarket  i bar.  „Zodiak” przy ul. Wrocławskiej 5 w Białymstoku, zostanie otwarty dla klientów 4 grudnia b.r.

Popularny wśród mieszkańców osiedli Zielone Wzgórza, Leśna Dolina i Starosielce „Zodiak” uległ istotnemu przeobrażeniu. Budynek zwiększył swoją powierzchnię o ponad 400m2, obok supermarketu powstał nowy bar bistro z ponad 70 miejscami konsumpcyjnymi. Łączna powierzchnia użytkowa obiektu po rozbudowie to prawie 1600m2.

Sala sprzedażowa supermarketu zajmuje ponad 600m2, znalazły na niej miejsce nowocześnie i profesjonalnie wyposażone stoiska z produktami świeżymi: mięsem, wędlinami, garmażerką, owocami i warzywami, które zgodnie z polityką firmy zostaną  świetnie zaopatrzone w regionalne produkty od sprawdzonych, wieloletnich dostawców. Centralnym punktem sklepu będzie też stoisko piekarsko-ciastkarskie z cieszącym się niesłabnącą popularnością pieczywem wypiekanym na miejscu.

Specjalnością sąsiadującego ze sklepem baru bistro będzie kojarzona z marką  PSS Społem Białystok tradycyjna kuchnia polska, doceniona przez białostoczan w  pozostałych barach sieci. W menu poza tradycyjnymi zupami i daniami mięsnymi dominować będzie szeroka oferta surówek i sałatek oraz dania bezmięsne, naleśniki, i flagowe serniczki firmowe. Wszystko świeże, przygotowane na miejscu, według sprawdzonych, wieloletnich receptur. W barze będzie także okienko dla zmotoryzowanych – bar w wersji „drive”, umożliwiający zakupy posiłków na wynos,  bez konieczności wysiadania z auta. Rozwiązanie to firma przetestowała z powodzeniem w otwartym rok wcześniej barze  Tęcza przy ul. Brzechwy a także dwa lata wcześniej w barze Hermes przy ul. Zagórnej.

Zodiak to kolejny zmodernizowany w ostatnich latach obiekt  PSS Społem w  Białymstoku Zatrudnienie na pełnym etacie znajdzie w nim ponad  60 osób. PSS Społem Białystok  na inwestycje wydaje rocznie  ponad 10mln złotych i jest jednym z największych pracodawców w regionie.

Reklama