Nowa gama Renault Laguna

 Renault wprowadza nową gamę Laguny, której mocnym atutem będzie atrakcyjny wygląd i zaawansowane technologicznie wyposażenie. Poniżej wersje dostępne w gamie oferowanej na polskim rynku od 15 czerwca.
Renault wprowadza nową gamę Laguny, której mocnym atutem będzie atrakcyjny wygląd i zaawansowane technologicznie wyposażenie:
– układ 4Control z czterema kołami skrętnymi, dostępny z 2 silnikami (dCi 180 oraz 2.0T 205) zapewnia unikalne osiągi;
– Laguna to samochód przyjazny środowisku. W gamie dostępny jest silnik ze znakiem Renault eco2 (dCi 110);
– system Carminat TomTom, który łączy w sobie atuty obu rodzajów systemów nawigacji – przenośnego i zintegrowanego: przystępną cenę, łatwość aktualizacji i programowania typową dla systemów przenośnych oraz duży ekran, precyzyjne informacje i ergonomię właściwą systemom zintegrowanym;
– system 3D Sound by Arkamys – nowa gama audio.
Zgodnie z pierwszymi wynikami badań Renault Laguna, dzięki swojej solidności, jest uważane za jeden z trzech najlepszych modeli pod względem jakości w tym segmencie w Europie. Nowa gama Laguny od dziś jest dostępna na polskim rynku. Obejmuje ona pięć poziomów wyposażenia oraz serię specjalną.
– Wersja Authentique z dodatkowym wyposażeniem podnoszącym komfort i estetykę samochodu;
– Wersja Expression z ekonomicznym i ekologicznym silnikiem dCi 110;
– Seria limitowna Tech Run wyposażona seryjnie w nawigację Carminat TomTom, dwustrefową automatyczną klimatyzację, czujnik światła i deszczu, automatyczny hamulec postojowy oraz aluminiowe obręcze kół;
– Wersja Dynamique z nowym designem sportowej wersji GT;
– Wersja Privilege jak zawsze komfortowa i doskonale wyposażona;
– Wersja Initiale ze specjalnym, luksusowym wykończeniem wnętrza (skóra perforowana i drewno) oraz z nawigacją Carminat TomTom w seryjnym wyposażeniu.
autor: T.K.
Źródło: Renault

Reklama