Reklama

Nord Auto ponownie uhonorowany tytułem Dealera Roku marek Jaguar Land Rover!

Inchcape JLR Poland, dystrybutor Jaguara i Land Rovera w Polsce, przyznał tytuł „Dealera Roku” 2022/2023 firmie Nord Auto z Białegostoku. Nord Auto zdobyło aż pięć wyróżnień w różnych kategoriach.

Firma została nagrodzona za osiągnięcie najlepszych wyników w realizacji planu sprzedaży nowych samochodów, najwyższy udział rynkowy w segmencie premium, sukces w budowaniu wizerunku marki, skuteczne pozyskiwanie leadów oraz efektywne wykorzystanie potencjału rynku w zakresie sprzedaży akcesoriów.

Właściciel, Andrzej Arefiew, przypomina, że salon Jaguara i Land Rovera istniał już wcześniej w Białymstoku, ale został zamknięty, zmuszając klientów do podróżowania do Warszawy lub Łodzi w celu zakupu lub serwisowania samochodów. „Nasz obiekt Nord Auto Jaguar Land Rover zaczął działać od 1 grudnia 2020 roku na pełnych obrotach, a dziś odnotowaliśmy już taki sukces” – powiedział Arefiew w rozmowie z serwisem Bia24.pl

Nord Auto prowadzi działalność w Białymstoku, oferując salony Volvo, Jaguara, Land Rovera i Hyundaia oraz centrum samochodów używanych. Firma posiada również oddział w Olsztynie, gdzie działa punkt sprzedaży szwedzkiej marki, dwa autoryzowane serwisy (Volkswagena i SEATA) oraz blacharnię-lakiernię. Przedsiębiorstwo planuje dalszą ekspansję i wprowadzenie marek konsorcjum JLR do kolejnych miast.

Reklama

Reklama