Reklama

Nocne Maratony Filmowe prezentują… Mini Maraton Matrix z premierą filmu MARTIX ZMARTWYCHWSTANIA!

22 grudnia o godzinie 20.00, Nocne Maratony Filmowe zapraszają na wyjątkową ucztę filmową w postaci Mini Maratonu Matrix. Odkryj wraz z bohaterami szokującą prawdę o otaczającym Nas świecie i przekonaj się czy Neo będzie wybrańcem, który pokona Matrix. Zagramy część pierwszą tej przełomowej dla gatunku Sci-Fi  serii oraz premierowo – MATRIX ZMARTWYCHWSTANIA. Niesamowite efekty specjalne, doskonała ścieżka dźwiękowa i kultowe sceny walk – to wszystko na Mini Maratonie Matrix w kinach Helios.

Jesteśmy przekonani, że emocje związane ze zderzeniem dwóch światów jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwolą Wam zasnąć. Wchodzisz?

Start: 22.12.2021, godz. 20:00

Zagramy:

– MATRIX

– MATRIX ZMARTWYCHWSTANIA

Ceny biletów:

Przedsprzedaż + 7 dni do seansu: 26 zł

Przedsprzedaż 1-7 dni do seansu: 30 zł

W dniu seansu: 34 zł

Opisy filmów:

MATRIX (napisy)

Neo (Keanu Reeves) jest genialnym hakerem. Pewnego dnia nawiązuje z nim kontakt tajemniczy Morfeusz (Laurence Fishburne) – człowiek, który obiecuje przekazać mu wiedzę o rzeczywistości, w jakiej żyje. Prawdę o dwóch światach: prawdziwym i wygenerowanym, który ma tylko udawać rzeczywistość. Neo przystaje do grupy Morfeusza i zaczyna dostrzegać, że świat, w którym egzystował to fikcja, a jego życiem cały czas ktoś kierował. Kolejne stopnie wtajemniczenia stawiają przed Neo nowe pytania. Czym jest Matrix i komu służy? I jaką rolę w planie Morfeusza ma do spełnienia on sam?

MATRIX ZMARTWYCHWSTANIA (napisy)

Matrix Zmartwychwstania, długo wyczekiwana czwarta odsłona przełomowej serii filmów, które zrewolucjonizowały swój gatunek. W nowym obrazie powracają aktorzy z poprzednich części – Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss – w rolach słynnych postaci Neo i Trinity.

Reklama