Nissan i Marc Ecko pokazują stylizowane samochody

Nissan i Marc Ecko ujawnili, co się stanie, gdy dwie najbardziej odważne i kreatywne firmy z branży motoryzacyjnej i odzieżowej połączą swe siły. Podczas imprezy dla VIPów odkryto rezultaty ogłoszonej ostatnio współpracy – stylizowane przez Marca Ecko Nissany Pathfinder i Armada, kolekcję odzieży nawiązującą do marek Nissana i inne gadżety z kolekcji *ecko unltd. i Cut & Sew.
Nissan i Marc Ecko to dwie firmy, których cechą rozpoznawczą jest ciekawe i kreatywne wzornictwo – powiedział Jan Thompson, wice prezes ds. marketingu w północnoamerykańskim oddziale Nissana. – Nowe stylizowane samochody i kolekcja odzieży powstała w rezultacie tej współpracy stanowi doskonały przykład zachowania wysokiej jakości i wyrazu sympatii dla tzw. kultury ulicznej, która jest bliska tym obu twórcom.
Nissan Pathfinder stylizowany przez Marca Ecko czerpie z wizerunku sprytnego i dumnego hip-hopowca z *ecko unltd. Pathfinder, który uwielbia się nieco wybrudzić nabiera „oldskulowego” charakteru z błyszczącymi nadkolami, zmienioną nieco atrapą i czarno-szarymi maskującymi wzorami. We wnętrzu króluje tapicerka z bezszwowej czarnej skóry, dopasowane drewniane osłony na oparcia i błyszcząca, jaskrawo pomarańczowa centralna konsola.
Natomiast Nissan Armada muśnięty pędzlem Marca Ecko przypomina wyrafinowane projekty z serii Cut & Sew, zachowując muskulaturę oryginalnego swojego wyglądu, zyskuje na wyrazistości. I tak też Armada ma teraz kremowy dach panoramiczny, wycięte laserem krawędzie i jaskrawo pomarańczowe pasy boczne. Zaglądając do wnętrza zauważymy wyrafinowane elementy wyposażenia, takie jak zastosowanie najwyższej jakości garbowanej kremowej skóry cielęcej w mocnym kontraście z kolorem szwów.
– Celem tego projektu jest nie tylko użyczenie Nissanowi elementów mojego oryginalnego stylu, ale również podkreślenie indywidualizmu modeli Pathfinder i Armady – stwierdził Pan Ecko.
Mark Ecko zaprojektował również limitowaną serię bluz z kapturem, podkoszulek, skórzanych breloczków na klucze i inne gadżety, które będą rozdawane przy okazji różnych imprez i dostępne do nabycia na stronie www.ecko.com. Przychody z tej sprzedaży zasilą konto organizacji non-profit Sweat Equity Enterprises (SEE) założonej przez Marca Ecko, która pomaga młodzieży zagrożonej patologiami zgłębić tajniki profesjonalnego wzornictwa i technologii, dzięki współpracy z profesjonalistami z jego wiodącej firmy projektanckiej.
autor: Bstok.pl
Źródło Nissan

Reklama