NIETRZEŹWY Z ZAKAZEM PROWADZENIA POJAZDÓW W RĘKACH POLICJANTÓW

 • NIETRZEŹWY Z ZAKAZEM PROWADZENIA POJAZDÓW W RĘKACH POLICJANTÓW

  Monieccy policjanci zatrzymali kierowcę, który miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo, 30- latek posiadał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie mężczyzna odpowie przed sądem.

 • JAK SPĘDZIĆ BEZPIECZNIE WAKACJE – PORADY

  Okres wakacyjny to szczególny czas dla całej rodziny. Właśnie w lipcu i sierpniu wielu z nas wyjeżdża na urlop, a dzieci i młodzież spędzają wakacje nad wodą, w górach, czy na koloniach. Towarzyszące wypoczynkowi odprężenie sprawia, że często zapominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Pamiętajmy, że to głównie rodzice są odpowiedzialni za bezpieczeństwo swoich pociech. Chcąc więc ograniczyć zagrożenie skorzystajcie Państwo z naszych porad:

 • POLICYJNI WODNIACY DOSKONALILI SWOJE UMIEJĘTNOŚCI

  Czternastu policyjnych „wodniaków” doskonaliło umiejętności z zakresu ratownictwa wodnego i udzielania pierwszej pomocy. Mundurowi z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku wspólnie z ratownikami z Grupy Ratowniczej „Nadzieja” oraz Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku zorganizowali zajęcia w ośrodku szkoleniowym w Tamie. Na koniec szkolenia odbyły się zawody „policyjnego triathlonu wodnego”.

 • Monieccy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę autobusu

  Policjanci zatrzymali kierowcę autobusu, który miał 2,5 promila alkoholu w organizmie i wiózł 11-osobową grupę pielgrzymów z Ełku do Białegostoku. Dzięki czujności podróżujących oraz szybkiej reakcji mundurowych z monieckiej drogówki, 42-latek został wyeliminowany z ruchu drogowego i trafił do policyjnego aresztu.

 • ŻYCZENIA KOMENDANTA GŁÓWNEGO POLICJI Z OKAZJI ŚWIĘTA POLICJI W 100. ROCZNICĘ POWOŁANIA POLICJI PAŃSTWOWEJ

  W liście z okazji Święta Policji, w 100. rocznicę powołania Policji Państwowej, Komendant Główny Policji generalny inspektor Jarosław Szymczyk dziękuje wszystkim Funkcjonariuszkom, Funkcjonariuszom oraz Pracownikom Policji za ich wkład w dzisiejsze sukcesy formacji, za trud i poświęcenie dla wspólnego dobra, jakim jest bezpieczna Polska oraz życzy wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów i nieustającej satysfakcji z codziennej służby i pracy.

 • Profilaktyka podczas Dni Moniek

  W niedzielę, podczas corocznych obchodów Dni Moniek, monieccy policjanci zorganizowali stoisko profilaktyczno – promocyjne, na którym oprócz promowania zawodu policjanta i założeń Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa rozmawiali o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, nad wodą i podczas wakacji. W działaniach wspierali ich pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Mońkach.

 • Źródło: Policja Podlaska