Reklama

(Nie)Pogodna Alinka

  Alinka pisze w swoim blogu o otaczającym ją świecie. A że wiele ją w nim złości, i w sieci, i w życiu chce to wykrzyczeć na różne sposoby. Jakie? Czy naprawdę istnieje? Odpowiedź przywiozło Pogodno.

  Na tegorocznych Dniach Sztuki Współczesnej każdy znajdzie coś dla siebie. Awangardowe rysunki, dyżurne rockowe smutasy, mnóstwo offowego kina i kilka przedstawień plenerowych. Warto odwiedzać magazyny przy Węglowej, ale nie zawiedli się też miłośnicy rockowego humoru spod znaku Franka Zappy.

  Pogodno swój rockowy spektakl przygotowało co prawda na inny festiwal, ale poparty płytą nabrał już samodzielnego bytu. A Alinka, pełna fobii przed współczesnym światem, widzi i opisuje go jak umie. Jak opisać i zrozumieć katolicyzm będzie w poniedziałek nauczał białostoczanin Szymon Hołownia, następne dni zapowiadają się jeszcze bardziej ekscytująco.

Miejski Portal Informacyjny bstok.pl jest patronem medialnym Dni Sztuki Współczesnej https://www.bstok.pl/up/news/1203_1.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1203_2.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1203_3.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1203_4.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1203_5.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1203_6.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1203_7.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1203_8.jpg

Reklama