Reklama

Największe przeboje Pink Floyd na żywo

Największe przeboje Pink Floyd na żywo – KONCERT ANOTHER PINK FLOYD I MAREK RADULI !

28 maja 2023 na scenie Opery Podlaskiej przy ul. Odeskiej 1 wystąpi zespół Another Pink Floyd, uznawany za jeden z najlepszych zespołów grających muzykę Floydów na żywo, a na białostocki koncert zaproszenie przyjął i wraz z muzykami Another gościnnie wystąpi Marek Raduli – bezdyskusyjnie najpiękniej brzmiący gitarzysta w Polsce, występujący w takich zespołach jak Budka Suflera, Bajm, Banda i Wanda
.

Zespół zapowiada wspaniałe widowisko inspirowane trasą koncertową P.U.L.S.E. z 1994r.
Klimat, emocje doskonała gra starannie zaprojektowanych świateł i wizualizacji przeniesie wszystkich widzów w świat Pink Floyd którego nie można zaznać słuchając jedynie płyt.
„Pulse”. Była to jedna z najbardziej spektakularnych i najbardziej zaawansowanych technologicznie tras koncertowych połowy lat dziewięćdziesiątych. Podczas koncertu zespół Another postara się odwzorować klimat i atmosferę tego widowiska, oczywiście z zachowaniem skali i możliwości na jakie pozwala miejsce występu. Podczas koncertu pojawią się również wszystkie charakterystyczne elementy takie jak: potężny ekran w kształcie koła z ruchomymi lampami na okręgu i efekty laserowe. Odtworzona zostanie niemal cała lista utworów, która pojawiła się na trasie „Pulse”.
Usłyszymy koncertowe wersje najsłynniejszych utworów Pink Floyd zagrane na żywo: „Shine On You Crazy Diamond”, „Wish You Were Here” , „Another Brick in The Wall”, „Sorrow,  What Do You Want From Me” czy „High Hopes”  a także wszystkie utwory z albumu Dark Side of The Moon.

28 maja 2023, godz. 19:00, Opera i Filharmonia Podlaska, Ul. Odeska 1

Bilety do nabycia na Ebilet.pl, Eventim.pl, Kupbilecik.pl Ticketmaster.pl

więcej informacji:
https://www.facebook.com/AnotherPinkFloyd

Reklama

Reklama