» Najnowocześniejszy salon marki Kia w Europie został otwarty w Gdańsku

Najnowocześniejszy salon marki Kia w Europie został otwarty w Gdańsku

  Dodano: 2022-04-21

Wyświetlono: 39 razy

Najnowocześniejszy salon marki Kia w Europie został otwarty w Gdańsku

Wybudowany w ciągu zaledwie roku okazałych rozmiarów obiekt wzniesiono przy tej samej arterii, przy której znajduje się Polsat Plus Arena Gdańsk. Salon samochodowy ma powierzchnię 483 m2, 16 m2 więcej zajmuje warsztat blacharsko-lakierniczy, na serwis przewidziano 427 m2.

foto © Kia

Salon marki Kia JD Kulej w Gdańsku został zaprojektowany według nowego układu i zgodnie z nowymi – designem i kolorystyką, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Na fasadę składają się duże przeszklenia oraz elewacja w kolorach szarym i czarnym. Czerwony, jako znak rozpoznawczy salonów marki Kia, to już przeszłość.

 

Wnętrze salonu zdobią liczne elementy wykonane z jasnego drewna, oświetlone listwami LED. Od wejścia uwagę przyciąga drewniany boks, tzw. Infinity Loop. W gdańskim salonie ma on największy obwód wśród obiektów zaplanowanych w najbliższym czasie do wybudowania w Europie.

Źródło: Kia, Mototarget
 Pisaliśmy również
» Nowa Kia Sportage wygrywa w kategorii „Rodzinny SUV” w konkursie Women’s World Car of the Year
» Kia EV6 zdobywa tytuł „Samochodu Roku 2022” w konkursie magazynu „What Car?”

Zdjęcia do bezpłatnego wykorzystania w celach prasowych:

 Inne artykuły

» Wielkie otwarcie odnowionego Muzeum Mazdy już w maju 2022-04-21
  Muzeum Mazdy Muzeum prezentujące dorobek Mazda Mazda Motor Corporation, znajdujące się w głównej siedzibie firmy w Hiroszimie, przeszło gruntowną renowację. We wnętrzach obiektu prezentowane są zabytkowe pojazdy i eksponaty przedstawiające historię firmy od momentu jej pow… więcej »

» CUPRA ujawnia nowych kierowców na sezon FIA ETCR 2022 2022-04-20
  CUPRA kierowcy W nadchodzącym sezonie FIA ETCR 2022 do broniącego tytułu mistrza Mattiasa Ekströma i Jordiego Gené dołączają kolejne znane nazwiska – Tom Blomqvist i Adrien Tambay. CUPRA e-Racer wystartuje w nowej odsłonie oraz po zmianach technicznych. Nowy sezon wyśc… więcej »

» Nissan przejmuje zespół wyścigowy e.dams 2022-04-20
  Nissan ogłosił przejęcie zespołu wyścigowego e.dams, co oznacza, że będzie dysponował w 100% własną stajnią w Mistrzostwach Świata ABB FIA Formuły E. Zespół, mający obecnie siedzibę w Le Mans we Francji, zgodnie z planem będzie kontynuował udział w wyścigach w… więcej »

» Co Volkswagen ID. Buzz zawdzięcza platformie MEB? 2022-04-14
  ID. BUZZ Cargo 2019 Platforma skonstruowana dla samochodów elektrycznych Volkswagena, czyli MEB jest wykorzywana w wielu modelach aut Grupy Volkswagen, ale najbardziej jej zalety widać w najnowszym, w pełni elektrycznym modelu ID. Buzz. Dzięki płaskiej podłodze można było optymal… więcej »

» Światowa premiera online modelu Audi urbansphere concept 2022-04-12
  Rodzina nowych pojazdów koncepcyjnych Audi powiększa się o kolejny model: Po Audi skysphere concept i Audi grandsphere concept, marka z czterema pierścieniami w logo przedstawia Audi urbansphere concept. Rodzina pojazdów koncepcyjnych sphere to spojrzenie w pr… więcej »

» Jak zmniejszyć poziom zużycia paliwa? Oto 7 cennych rad 2022-04-12
  SEAT Arona Xperience Rosnące ceny paliw stanowią obecnie jeden z poważniejszych problemów wśród kierowców na całym świecie. Ekspert SEAT-a proponuje kilka sposobów, które zwiększą efektywność jazdy i zmniejszą poziom zużycia paliwa. Utrzymywanie stałej prędkości, hamowanie silniki… więcej »

Źródło: Mototarget.pl

Reklama