Reklama

NA SZCZĘŚCIE POMOC PRZYSZŁA NA CZAS

NA SZCZĘŚCIE POMOC PRZYSZŁA NA CZAS

Data publikacji 24.11.2022

Na szczęście pomoc przyszła na czas. Tym razem to dzielnicowy z Goniądza uratował przed wychłodzeniem samotnie mieszkającego mężczyznę. W domu 62-latka było tak zimno, że w wiadrach zamarzła woda. Policjant natychmiast wezwał załogę karetki pogotowia, która zabrała mieszkańca powiatu monieckiego do szpitala.

Na szczęście pomoc przyszła na czas. Tym razem to dzielnicowy z Goniądza uratował przed wychłodzeniem samotnie mieszkającego mężczyznę. W domu 62-latka panowała temperatura bliska zeru. Było tak zimno, że w wiadrach zamarzła woda. Mężczyzna skulony siedział na podłodze.  Nie był w stanie samodzielnie poruszać się. Od 62-latka czuć też było alkohol. Dzielnicowy natychmiast wezwał załogę karetki pogotowia, która zabrała mieszkańca powiatu monieckiego do szpitala.


W  czasie mrozów nie bądźmy obojętni i reagujmy! Czasami jeden telefon na 112 może uratować komuś życie. Wszelkie sygnały o osobach potrzebujących pomocy w okresie zimy możemy też zgłaszać za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Każda taka informacja nie pozostanie bez reakcji.

Źródło: Policja Podlaska

Reklama

Reklama