Reklama

Na Politechnice Białostockiej będzie można zdobyć dyplom MBA

Na Politechnice Białostockiej będzie można zdobyć interdyscyplinarną wiedzę i umiejętności menedżerskie oraz prestiżowy dyplom MBA. W czwartek, 12 lipca, uczelnia podpisze umowę na realizację Programu Executive Master of Business Administration z Gdańską Fundacją Kształcenia Menedżerów. Studia będą odbywały się na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej.

Program Master of Business Administration to esencja wiedzy, którą powinien posiadać każdy menedżer i przedsiębiorca. Studia adresowane są m.in. do menedżerów, kadry kierowniczej, właścicieli firm, pracowników korporacji, twórców start-upów, czyli osób, które już zajmują się zarządzaniem, ale swoje doświadczenie i umiejętności chciałyby wzbogacić o szersze spojrzenie na biznes, kompetencje z zakresu zarządzania, finansów oraz umiejętności miękkich. GFKM – jedna z najbardziej doświadczonych firm szkoleniowo-doradczych w Polsce, partner merytoryczny Politechniki Białostockiej w realizacji Programu Executive MBA – zapewnia, że zajęcia na WIZ PB poprowadzą praktycy i eksperci, trenerzy o wieloletnim doświadczeniu, którzy w trakcie zajęć otworzą przestrzeń do wymiany doświadczeń i poglądów oraz zaprezentują biznesowe studia przypadku. Ukończenie programu MBA to dla słuchaczy ugruntowanie pozycji na rynku pracy i potwierdzenie wysokich kompetencji.

Warto dodać, że Program Executive MBA realizowany przez GFKM w rankingu oceny jakości programów MBA oferowanych w Polsce, które przygotowało Stowarzyszenie Edukacji Menedżerskiej FORUM, otrzymało najwyższą klasę mistrzowską.

Program MBA będzie trwał 1,5 roku, czyli 3 semestry. Zajęcia będą prowadzone w języku polskim na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej w Kleosinie. Pierwsze zajęcia zaplanowane są już na październik 2018 roku. Szczegóły rekrutacji podamy wkrótce.