Reklama

Na dobry początek wakacji. W Supraślu odbędzie się Podlaski Piknik Rodzinny 15. edycja Suwałki Blues Festival Kurpik dla wicemar…

Organizatorem wydarzenia jest Centrum Kultury i Rekreacji w Supraślu, a Województwo Podlaskie partnerem strategicznym przedsięwzięcia.

– Pamiętam ten entuzjazm, gdy kończył się rok szkolny i zaczynały wakacje. Poniedziałkowy piknik, na który serdecznie wszystkich zapraszam, to nasza propozycja na wyjątkowe wejście w ten pełen słońca i radości czas – mówi marszałek Artur Kosicki. – Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji tak, by zarówno dzieci, jak i dorośli, spędzili kilka godzin na jak najlepszej zabawie. Mam nadzieję, że to spotkanie będzie doskonałym początkiem wakacji po trudach roku szkolnego – dodał.

Wśród przygotowanych atrakcji będą uwielbiane przez dzieci dmuchańce oraz lody bez ograniczeń! Dodatkowo zaprezentuje się orkiestra dęta oraz służby mundurowe. Zaplanowane są kąciki artystyczne i kino 5D. Pojawi się też  okazja, by zadbać o zdrowie. Na specjalnym stoisku będzie można zbadać ciśnienie oraz zrobić pomiar glukozy.

Więcej informacji na profilu FB Województwa Podlaskiego.

Zapraszamy!

 Czeterosobowa rodzina, wokół informacje o pikniku zawarte w tekście

Anna Augustynowicz
red.: Małgorzata Sawicka

 

Źródło: Wrota Podlasia

Reklama