Na czym polega autodoładowanie konta w Orange?

Orange ma sporo ciekawych propozycji na to, jak doładować swoje konto komórkowe. Dodatkowe środki wrzucisz na swój telefon w każdych okolicznościach – podczas odwiedzin na stacji benzynowej, korzystania z bankomatu, wizyty w sklepie czy online, bez ruszania się z domu. Jest jednak jedna usługa, która zasługuje na szczególną uwagę. To Autodoładowanie Orange, czyli idealna opcja dla zapominalskich, konto w Orange doładowuje się bowiem samo. Jak to działa? Wyjaśniamy!

Autodoładowanie Orange – co to jest?

Autodoładowanie Orange to nowa usługa tego popularnego operatora. Po jej uruchomieniu (całkowicie za darmo!) nie musisz już pamiętać o tym, by wrzucać pieniądze na swoje konto komórkowe. Autodoładowanie doładuje Ci telefon za każdym razem, gdy na Twoim koncie pozostanie mniej pieniędzy niż wskazałeś jako wartość minimalną.

Dla przykładu: ustalasz sobie, że chcesz mieć na koncie zawsze co najmniej 5 zł. Gdy zużyjesz środki na tyle, że pozostanie Ci mniej niż te 5 zł, to po chwili dostaniesz SMS-a z informacją, że Twoje konto zostało automatycznie doładowane. Oczywiście sam wskazujesz wartość każdorazowego doładowania, przy czym w każdej chwili możesz ją zmienić. A jak doładować konto w Orange, by włączyć tę usługę?

Jak doładować konto w Orange, by włączyć Autodoładowanie?

Aby włączyć na swoim koncie Autodoładowanie Orange, przejdź na stronę internetową operatora: doladowania.orange.pl. Następnie zaloguj się do serwisu i wybierz usługę Autodoładowanie. W tej sekcji będziesz mógł wskazać interesujące Cię parametry usługi. Wpisujesz zatem numer telefonu, dla którego chcesz włączyć tę opcję – może być Twój, ale nie musi! Następnie wybierasz kwotę każdorazowego doładowania oraz stan konta, poniżej którego Autodoładowanie ma się uruchamiać. Pamiętaj, że możesz te wartości później zmienić w dowolnym momencie.

Ostatnim krokiem jest bezpieczne dodanie karty płatniczej. Autodoładowanie Orange będzie pobierać z niej środki na doładowanie zapisanego numeru telefonu – bez jakichkolwiek dodatkowych opłat. Dzięki temu nie musisz za każdym razem podawać kodu BLIK, wpisywać danych karty czy przechodzić na stronę internetową banku, by doładować swoje konto online. W ostatnim kroku już tylko akceptujesz wprowadzone dane – i gotowe! Usługa zacznie działać automatycznie, gdy stan konta spadnie poniżej ustalonego poziomu.

Artykuł sponsorowany