Reklama

MP Młodzieży Szkolnej w Koluchstyl za nami

3 czerwca w Szkole Podstawowej Nr 377 w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej do lat 14 w Koluchstyl. Nasz region reprezentowany był przez zawodników z Zespołu Szkół w Księżynie i z Klubu Sportowego Sumo Koluch. Były to niezwykle udane zawody, przeprowadzone na wysokim poziomie. Sala wypełniona była po brzegi nie tylko przez zawodników. Mistrzostwom bacznie przyglądali się kibice, rodzice, dziadkowie i sąsiedzi. Nie zabrakło też mediów. Zawody można było obejrzeć na żywo w internecie dzięki TV Abart i Tylko Sport Network Television. Podczas zawodów prezydent Światowej Organizacji Koluchstyl Wiesław Koluch odznaczył Brązowym Medalem Zasłużony dla Rozwoju Dyscypliny Koluchstyl Jacka Wieczorka, głównego organizatora zawodów, sekretarza UKS Niska z Warszawy.

Klasyfikacja w rywalizacji drużynowej:

I miejsce – UKS Niska Warszawa

II miejsce – UKS Zapasy Gwardia Warszawa

III – miejsce – UKS Arcus Warszawa i Zespół Szkól w Księżynie

Puchar drużynowy za trzecie miejsce odebrała pani Barbara Konopka.

Zawodnicy z Księżyna indywidualnie zajęli następujące lokaty:

I miejsce – Franciszek Mościcki

II miejsce – Filip Szczytkowski, Światosław Matuszka, Gabriela Szczytkowska, Gabriel Bogusz.

III miejsce – Paweł Słoma Sadowski, Bartosz Konopka, Konstanty Rudnik, Patryk Puchalski, Oskar Sobolewski, Szymon Szewczuwianiec.

Zawodnicy z KS Sumo Koluch Ewa Majewska i Piotr Biały uplasowali się na trzecim miejscu.

Skład sędziowski – Jacek Wieczorek, Maciej Zwierzchowski, Wiesław Karol Koluch, Jan Romanowski, Jan Bajena, Piotr Cwalina, Grzegorz Cwalina, Michał Podbielski, Kamil Zwoliński, Eliza Grzymała i Magdalena Grzymała.

Serdeczne podziękowania za wsparcie imprez Koluchstyl skierowane są do firmy Krex z Bielska Podlaskiego i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.

Reklama