» Mitsubishi RALLIART CONCEPT i kei EV – auta koncepcyjne na Tokyo Motor Show 2022

Mitsubishi RALLIART CONCEPT i kei EV – auta koncepcyjne na Tokyo Motor Show 2022

Autor: Piotr S.  Dodano: 2021-12-22

Wyświetlono: 36 razy

Mitsubishi RALLIART CONCEPT i kei EV - auta koncepcyjne na Tokyo Motor Show 2022

Mitsubishi Motors Corporation przedstawi na targach Tokyo Auto Salon 2022 *2, które odbędą się między 14 a 16 stycznia, dwa modele koncepcyjne: samochód segmentu kei EV*1 oraz koncept Ralliart.

foto © Mitsubishi

Samochód koncepcyjny Ralliart łączy w sobie inżynierię Mitsubishi Motors i fascynację nowymi wyzwaniami Monozukuri (rzemiosła). Stylizacja wyraża nową firmową politykę wizerunkową marki Ralliart, która nadaje modelowi charakter premium i silnie podkreśla jego osobowość.

 

Koncept w pełni elektrycznego samochodu Mitsubishi Motors nowej generacji*3 , przeznaczonego dla klientów segmentu kei, rozwija założenia bezpieczeństwa, poczucia pewności i komfortu, a także przyjazności dla środowiska. Łączy w sobie łatwość prowadzenia, praktyczne rozmiary samochodu typu kei-car oraz elastyczność napędu, a jednocześnie oferuje zaawansowane systemy wspomagania kierowcy i łączność.

 

1. Kei-car to segment mikrosamochodów popularnych w Japonii.

2. Dzień prasowy odbędzie się 14 stycznia 2022 r. na terenie targów Makuhari Messe w Chiba, w Japonii. Tokyo Auto Salon 2022 będzie otwarty dla publiczności w dniach 15 i 16 stycznia.

3. Wersja seryjna samochodu będzie dostępna w sprzedaży w Japonii na początku przyszłego roku podatkowego (rok fiskalny 2022 trwa od kwietnia 2022 do marca 2023).

Źródło: Mitsubishi, Mototarget
 Pisaliśmy również
» Mitsubishi liderem w sprzedaży PHEV w Polsce, model L200 bestsellerem wśród pickupów
» Seria filmów „Eko-Tropy Bartka Topy” zwycięża w konkursie „The Best of Moto.pl”
 Inne artykuły

» CUPRA została oficjalnym partnerem drużyny e‑sportowej 2021-12-21
  Cupra e-sport CUPRA rozpoczęła nową sportową współpracę. Przez najbliższy rok będzie wspierać nowopowstały klub e‑sportowy Finetwork KOI, działający pod przewodnictwem piłkarza FC Barcelony – Gerarda Piqué oraz słynnego streamera – Ibai Llanosa. Hiszpańska… więcej »

» CUPRA potwierdza swój udział w kolejnym sezonie Extreme E 2021-12-17
  e-CUPRA ABT XE1 Załoga w składzie Mattias Ekström i Jutta Kleinschmidt wyrusza na Wybrzeże Jurajskie, w południowo-zachodniej części Wielkiej Brytanii, na finał inauguracyjnego sezonu Extreme E, który odbędzie się w najbliższy weekend. Celem jest walka o podium w klasyfikacji… więcej »

» Rynkowy sukces w pełni elektrycznego Forda Mustanga Mach-E 2021-12-17
  Mustang MACH-E 2020 Świetna sprzedaż już od rynkowego debiutu, liczne rekordy (w tym rekord Guinnessa m.in. w pokonanym dystansie na 1 kWh energii), nagrody i wyróżnienia – Ford Mustang Mach-E to bez wątpienia przełomowy model nie tylko dla marki, ale także dla całej idei elektro… więcej »

» Audi S1 Hoonitron dla Kena Blocka 2021-12-16
  Audi S1 Hoonitron dla Kena Blocka Ten samochód od razu przywołuje wspomnienia o legendarnym Audi Sport quattro S1 – zdobywcy szczytu w słynnym wyścigu Pikes Peak Hill Climb, zwanym też „Wyścigiem do chmur”. Cztery pierścienie przedstawiają Audi S1 e-tron quattro Hoonitron stworzone wyłąc… więcej »

» Ford S-MAX: Pojemny, funkcjonalny, oszczędny i dynamiczny 2021-12-14
  Ford S-Max Hybrid Czy można połączyć wszystkie cechy wspomniane w tytule w jednym aucie? Okazuje się, że można, a to wszystko w hybrydowej odmianie Forda S-MAX, który jeszcze nigdy nie był tak oszczędny, dynamiczny i dostępny w zelektryfikowanej wersji. W czym tkwi fenomen t… więcej »

» Jak sfinansować samochód dla firmy? 7 sprytnych porad 2021-12-10
  ford transit Klienci biznesowi, dokonując wyboru firmowych samochodów, mają do rozwiązania nie lada zagadkę. Poza kwestią wyboru nadwozia, napędu czy wyposażenia, pozostaje także kwestia finansowania, gdzie najbardziej oczywisty wybór nie zawsze jest najlepszy. W tym artyk… więcej »

Źródło: Mototarget.pl

Reklama