Reklama

Mistrz schodów biega z Żoną

Last updated Mar 24, 2019

Piotr Łobodziński. Wielokrotnie przez nas opisywany Mistrz Biegania Po Schodach – tym razem pobiegł po terenie bardziej płaskim.Oto Jego relacja zamieszczona na jednym z profili społecznościowych

„Z   Mistrzostw Polski w biegach przełajowych Olszyna 2019 wracam z 4 medalami. 2 są moje oraz 2 mojej zawodniczy i żony zarazem . Oboje wywalczyliśmy indywidualnie brązowe medale. Ja na 10km, Iwona na 4km. Oraz złote krążki w rywalizacji drużynowej dla naszego klubu LŁKS ‚Prefbet Śniadowo’ Łomża.

Szczególnie Iwona okazała się czarnym koniem mistrzostw, raczej nikt na nią nie stawiał i miejsce w top 6 i tak byłoby sukcesem. Tym bardziej jestem dumny z małżonki. 😊
Powiem szczerze, że analizując listę startową liczyłem na blachę. Nastawiałem się na mocną rywalizację na Emil Dobrowolski o brązowy medal. Okazało się jednak, iż stoczyliśmy zacięty ‚bratobójczy’ pojedynek o drugie miejsce tasując się na trasie. To Emil wyszedł z tej rywalizacji zwycięsko, pokazując mi jak się biega przełaje. Brawa dla niego i oczywiście stawiam piwo 🍺.


Dzisiaj po biegu porządnie czuję nogi: uda i pośladki, łydki mniej. Mocno się wczoraj wymęczyłem i pocierpiałem, odcinało mi prąd na końcówce.

Troszkę za długi dystans jak na moje przygotowania schodowe, ale wiedziałem na co się porywam. Jeśli chodzi o trasę to myślę, że każdy był zadowolony. Nie była bardzo wymagająca, czy trudna technicznie, ale miękka, z podbiegiem i piachem. Dlatego dość siłowa, gdyż mocne odbicie było skutecznie amortyzowane przez podłoże. Mi się podobało.

Źródło: facebook