Miss Studentek – Juwenalia 2008 wybrana!

  Najważniejszy wieczór białostockich juwenaliów odbył się w piątek. Atrakcje były dawkowane. W rytmach discopolowo-popowych, zagrał zespół Focus, przygotowując studencką gawiedź do głównej atrakcji wieczoru – ogłoszenia wyników głosowania na Najpiękniejszą Studentkę roku 2008!

O godzinie 23-tej na scenie pojawiły się kandydatki na Miss. Przez godzinę emocje sięgały zenitu, żeby równo o północy można było poznać tą najpiękniejsza. Na scenie kandydatki, a na telebimie były prezentowane ich zdjęcia z sesji fotograficznych w przepięknym anturażu Parku Wodnego Tropikana Hotelu Gołębiewskim w strojach kąpielowych firmy Aurea oraz Golf Parku w Lipowym Moście gdzie dziewczyny pozowały w polarach firmy F7 pro . Trzeba przyznać, że uważne oko fotografika z firmy Orion Art dostrzegło wszystkie walory każdej z kandydatek.
Internauci zdecydowali – przez rok koronę Najpiękniejszej Studentki A.D. 2008 nosić będzie:

Katarzyna Niemirowicz – studentka II roku Chemii na UwB i I roku Analityki medycznej na UMB.

I Vice miss – Emilia Wasiluk – studentka Pedagogiki i Psychologii na UwB.

II vice miss – Elżbieta Tovstik – studentka wydziału Zarządzania i Marketingu w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku

Miss foto – Natalia Piech Filologii Angielskiej na UwB

Miss studentek w nagrodę otrzyma wycieczkę zagraniczną o równowartości 1500 zł ufundowaną przez Porozumienie Uczeni Białostockich pierwsza wicemiss otrzyma roczny kurs języka niemieckiego ufundowany przez szkołę Berlin, 2 wicemiss otrzyma zegarek marki Casio Baby G-shock ufundowany przez Centrum Zegarków Poskrobko. Dodatkowo pierwsze trzy studentki otrzymają karnety na zajęcie taneczne ufundowane przez Fabrykę Tańca.

Reklama