MINI w stroju DIESEL na Life Ball 2006

MINI po raz kolejny wesprze w tym roku największą w Europie charytatywną akcję na rzecz walki z AIDS. Uroczystość odbędzie się w Wiedniu w miejskim ratuszu. MINI angażuje się w kampanię na rzecz walki z AIDS wspólnie z gwiazdami o międzynarodowej sławie. Wydarzenie, odbywające się już po raz szósty.
Podczas charytatywnego balu Life Ball 2006, Renzo Rosso, założyciel włoskiej marki DIESEL, zaprezentuje MINI Cooper Convertible – model zaprojektowany specjalnie na tę okazję. Po uroczystości to unikatowe auto zostanie wystawione na międzynarodowej aukcji eBay. Uzyskane fundusze zostaną w całości przekazane na wsparcie programu Life Ball.
Podczas tegorocznej uroczystości francuska gwiazda filmowa, Caterine Deneuve, wręczy nagrodę “Life Ball Crystal of Hope” (Kryształ Nadziei). Wyróżnienie to przyznawane jest za wybitne osiągnięcia w walce z AIDS. Kolejnym elementem uroczystości będzie wystąpienie Sharon Stone, pełniącej funkcję prezesa Amerykańskiej Fundacji na rzecz Badań nad AIDS. Jej przemówienie będzie dotyczyło sytuacji AIDS na świecie
Naomi Cambpell poprowadzi pokaz mody DIESEL. Wśród 60 czołowych modelek i modeli znajdą się m.in. Alexandra Richards i Markus Schenkenberg. Na wybiegu zobaczymy również takie sławy, jak: Bruce Darnell, Andreas Goldberger, Renate Götschl, Arabella Kiesbauer i Hardy Krüger Jr. W wydarzeniu wezmą udział także inne międzynarodowe gwiazdy – Anastacia, Nina Hagen, czy Kool & The Gang.
autor: Bstok.pl
Źródło BMW

Reklama