Reklama

MIL ART FESTIVAL – POKAŻ NAM SWÓJ TALENT

Już 24 czerwca 2023 roku w godzinach popołudniowych w Operze i Filharmonii w Białymstoku odbędzie się „MIL ART FESTIVAL” – konkurs talentów.

Do konkursu szukamy utalentowanych osób w wieku od 14. roku życia, które chciałyby podzielić się swoimi umiejętnościami oraz pokazać co potrafią na scenie. Niezależnie od tego, czy jesteś amatorem, profesjonalistą, – aktorem, wokalistą lubisz wyzwania i masz talent – to nie może Cię tutaj zabraknąć!

Uczestnicy konkursu będą mieli okazję zaprezentować na scenie swoje zdolności w różnych dziedzinach. Wydarzenie ma na celu zachęcenie młodych ludzi do rozwijania swojego talentu artystycznego, muzycznego, sportowego, itp. oraz zdobywania nowych doświadczeń.

Wydarzenie składa się z dwóch etapów:

I ETAP ELIMINACJE- nagranie dźwiękowe/film wraz z formularzem zgłoszeniowym należy wysłać na adres: www.milartfestival.pl lub przynieść osobiście, do dnia 11.06.2023r.

II ETAP FINAŁ – 24.06.2023 r.

Spośród wysłanych/dostarczonych materiałów jury wyłoni najlepszych uczestników konkursu, którzy będą mieli okazję zawalczyć o główne nagrody.

Konkurs talentów to doskonała okazja, by wyjść ze swojej strefy komfortu i pokazać, na co Cię stać, Może okazać się, że właśnie dzięki temu konkursowi odkryjesz swoje prawdziwe powołanie i pasję.

Uczestnicy mają okazję zdobyć ciekawe nagrody i pokazać innym ludziom swoje talenty i poszerzać swoje doświadczenie, przy tym dobrze się bawiąc.

NIE CZEKAJ, PRZYJDŹ I POKAŻ SWÓJ TALENT NA NASZEJ SCENIE !!!!
rejestracja: do dnia: 11.06.2023r.
przegląd materiałów i informacja o zakwalifikowaniu się do finału: 12.06-16.06
finał: 24.06.2023r.

Więcej informacji na stronie www.http://milartfestival.pl

Reklama