Reklama

Mikołajki w Ośrodku Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej w Mońkach

Opowieść o chłopcu, który mieszkał razem ze swoją różą na asteroidzie B-612, jedna z najpiękniejszych o miłości i przyjaźni – książka „Mały Książę” trafiła do podopiecznych Ośrodka Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej w Mońkach. Przekazała je w czwartek, 8 grudnia Wiesława Burnos, członek zarządu województwa.


– Od zarządu województwa każdemu dziecku przekazałam książkę „Mały książę” z życzeniami na całe życie: wiernej miłości, prawdziwej przyjaźni i odpowiedzialności za drugiego człowieka – mówiła Wiesława Burnos.

Placówka w Mońkach powstała w tym roku, jako kolejny Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej prowadzony przez Szpital Psychiatryczny w Suwałkach.  Oferuje pełną diagnostykę psychologiczną, psychoterapię indywidualną, grupową i rodzinną, wsparcie psychologiczne i środowiskowe. Dzieci i młodzież mogą liczyć na bezpłatne porady psychologiczne i psychoterapeutyczne.

Psychoterapeuci pomagają pacjentom poradzić sobie m.in. z depresją, uzależnieniami, wahaniami nastrojów, chwiejnością oraz zaburzeniami.

Paulina Tołcz
red.: Aneta Kursa
fot.: Krzysztof Bochenko

Źródło: Urząd Marszałkowski

Reklama