Międzynarodowy Turniej w Bogutach Piankach
Last updated Lut 13, 2019
W Bogutach Piankach powiat Ostrów Mazowiecka odbył się Międzynarodowy Turniej Karate” GRAND PRIX POLSKI INTERNATIONAL BUDO KAI”
Organizatorem Turnieju był Klub Karate Kyokushin Ronin z Sempai Przemysławem Lewandowskim na czele.
Patronat nad objął Prezes Polskiej Federacji Instytut Budokai Karate Shihan Artur Więzowski
Wśród zaproszonych gości obecni byli :
Wiceprezes Polskiej Federacji IBK Krzysztof Kopania
Wielki Mistrz Chu Van Truong
Wice Starosta Ostrowski Józef Roszkowski
Wójt Gminy Boguty – Pianki Jędrzej Drewnowski
Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Ciechanowiec Marek Karolewski,
Turniej sędziowali : Sensei Robert Gaździk, Sensei Wojciech Zagdański, Zbigniew Dąbrowski
Sensei Wojciech Paszkowski, Sempai Paweł Smolarczuk, Sempai Dawid Pykacz, Sempai Jacek Misiewicz.
W zawodach wzięło udział pond 150 zawodników i zawodniczek z Holandii, Bogut, Ciechanowca, Klukowa, Zambrowa, Łuniewa, Wysokiego Mazowieckiego, Siemiatycz, Czyżewa, Konstantynowa, Białej Podlaskiej, Janowa Podlaskiego- którzy rywalizowali w Konkurencji (Kumite Grapplingu, Kata).
Zawody stały na bardzo wysokim poziomie i wspaniałej rywalizacji oraz życzliwej postawie widzów, którzy dopingowali zawodników w ich trudnych zmaganiach.
Tabela wyników Grand Prix Polski IBK, 9.luty 2019r. Boguty – Pianki Finaliści
Grappling, Kumite, Kata
Prużanin Igor I
Busma Bartosz II |
Jaźwiński Oskar I
Markowski Michał II |
Górski Błażej I
Lewandowski Wiktor II |
Dobrowolski Jan I
Porucznik Mikołaj II |
Uchan Marta I
Arseniuk – Chiluk Aniela II |
Żochowska Magdalena I
Zaremba Kornelia II |
Busma Mariusz I
Kowalczyk Adam II |
Sienicki Hubert I
Waszczuk Błażej II |
Żurowski Cyprian I
Uszyński Sebastian II |
Kućmierowski Filip I
Michał Busma II Panasiuk Bartosz III |
Rosicki Szymon I
Walczuk Oskar II |
Łukasiuk Oliwia I
Maja Skordziuk II |
Czerbekus Julia I
Faszczewska Maja II |
Godlewski Maciej I
Fiedorczuk Igor II |
Skapa Matsvei I
Szulborski Maciej II |
Bogucki Dominik I
Niczyporuk Mikołaj II |
Boratyński Waldemar I
Szeweluk Mateusz II |
Błaszczak Maciej I
Sawicki Kacper II |
Zalewski Kacper I
Panas Maksymilian II Osuchowski Adam III |
Tobiasz Kuźmiński I
Antoni Tymiński II |
Busma Katarzyna I
Leoniak Julia II |
Faszczewski Filip I
Pietraszuk Michał II |
Uchan Oliwier I
Szeląg Jakub II |
Salomow Magomed I
Ustrahnow Jahja II |
Piotrowski Remigiusz I
Godlewski Bartosz II |
Zaremba Dominika I
Sienicka Malwina II |
Ozdajew Ramzan I
Olesiejuk Mateusz II |
Julia Zaremba I
Kuźmińska Ewelina II |
Zawistowska Anna I
Osmólska Wiktoria II |
Tabela wyników Grand Prix IBK, 9.luty 2019r, Boguty – Pianki
KUMITE
Salomow Magomed I
Ramzan Ozdajew II |
Dutajew Sajfulla I
Ustahanow Jahja II |
Godlewski Kacper I
Dłuski Mateusz II |
Tasztamirow Ibragim I
Godlewski Bartosz II |
Amirkhanow Abubakar I
Ważyński Oliwier II |
Tymiński Aleksander I
Leonienko Szymon II |
Zalewska Ewelina I
Tymińska Ewa |
Kinga Ważyńska I
Marciniuk Amelia II |
Dutajev Murat I
Moździerz Rafał II |
Pykacz Tomasz I
Amirkhanow Said II |
Lichograj Szymon I
Ernest Tryc II |
Kominiarczyk Mateusz I
Bajtajew Magomed II |
Tołwiński Krzysztof I
Chalimoniuk Paweł II |
Amirkhanow Abubakar I
Anuszkiewicz Aleksander II |
Łukasiuk Klaudia I
Dłuska Alicja II |
Tabele wyników Grand Prix Polski IBK, 9.luty 2019r, Boguty – Pianki
KATA
Zalewska Ewelina I
Ladwiniec Natalia II |
Kuźmiuk Kacper I
Kowalczuk Adam II |
Tereda Igor I
Tołwiński Krzysztof II |
Smolarczuk Hubert I
Kość Franciszek II |
Maruszak Olga I
Waszczuk Gabriela II |
Mohammad Al Asadi I
Lewandowski Jakub II |