Reklama

Międzynarodowy Puchar Polski International Budo Kai 2022

Puchar Polski  International Budo Kai 2022odbył się dzięki wsparciu, Marszałka Województwa Podlaskiego, Burmistrza Miasta Wysokie Mazowieckie, Wójta Gminy Wysokie Mazowieckie, Banku Spółdzielczego Wysokie Mazowieckie Dyrektora Miejskiego Zespołu Szkół, PHU Okneks Łukasz Kamiński, Polskiej Federacji Sztuk Walki Budokai. Organizatorzy dziękują Panu Zdzisławowi Owczarkowi za relacje fotograficzną z Pucharu.

Puchar Polski zgromadził ponad 270 zawodników i zawodniczek z Polski z Zagranicy  oraz Województwa Podlaskiego,  zawodnicy rywalizowali w różnych kategoriach wagowych i wiekowych, najmłodsi uczestnicy mogli zmierzyć swoje siły w kategorii Jujitsu i grapplingu czyli walki ze sprowadzeniem przeciwnika do parteru, walki trwały do późnych godzin wieczornych.

Sędzią głównym zawodów był Sensei Robert Gaździk, wspierali jego pracę na macie Sensei, Krzysztof Bortnik, Wojciech Paszkowski, Jakub Lewandowski, Robert Budniewski, Dorota Perz Sempai Mariusz Łukasiuk, Dawid Pykacz, Krzysztof  Grabowski, Robert Tafelski,  Klaudia Łukasiuk. Obsługa Biura Zawodów Pani Agnieszka Lewandowska, Sensei Wojciech Zagdański,  Zbigniew Dąbrowski

Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Pan Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Podlaskiego Łukasz Siekierko oraz Dyrektor Jarosław Jankowski reprezentujący Urząd Miasta Wysokie Mazowieckie. Najwięcej emocji wzbudziły walki w formule Knockdown(walki pełno kontaktowe Kyokushin Budokai) niemniejsze emocje towarzyszyły również walkom najmłodszych z pełnym zabezpieczeniem w kaski i inne ochraniacze stosowane dla bezpieczeństwa uczestników Zawodów sportowych, rodzice emocjonowali się najbardziej walkami najmłodszych w formule grappling mini MMA. Po raz kolejny odbyła się rywalizacja w formule Kata   Zawody odbywały się w dobrej atmosferze rywalizacji sportowej, wszyscy medaliści otrzymali wspaniałe Puchary oraz pamiątkowe Dyplomy.

Finaliści Pucharu Polski 2022 Wysokie Mazowieckie

Kategoria Dzieci

  1. Orłowska Aleksandra
  2. Samociuk Adrainna

Grappling

  1. Łapińska Aurelia
  2. Szeligowska Łucja

Grappling

  1. Morawska Wioletta
  2. Kowalczuk Justyna

Grappling

  1. Grodzka Karolina
  2. Słaba Zuzanna

Grappling

  1. Godlewska Ewa
  2. SzeligowskaKamila

Grappling

  1. Orłowska Lena
  2. Dłuska Łucja

Grappling

  1. Bagińska Maja
  2. KrajewskaZuzanna

Grappling

  1. TymińskaKinga
  2. Kossakowska Nikola

Grappling

  1. Milewska Nikola
  2. KołakowkaNatalia

Grappling

  1. TalachaKinga
  2. Szymański Daniel

Grappling

  1. Jastrząb Dawid
  2. OrłowskiKajetan

Grappling

  1. Matwiejuk Ignacy
  2. Kućmierowski Julian

Grappling

  1. Kraszewski Wiktor
  2. Michalski Krzysztof

Grappling

  1. Michalski Bartosz
  2. KalinowskiFilip

Grappling

  1. OstapczukPiotr
  2. Rynkiewicz Jan

Grappling

  1. Malov Andrii
  2. Bogdan Daniel

Grappling

  1. Przychodzeń Michał
  2. Zajkowski Wojtek

Grappling

  1. Dziedziul Grzegorz
  2. Kos Gabriel

Grappling

  1. Lewczuk Michał
  2. Kulesza Franciszek

Grappling

  1. KossakowskiWojciech
  2. Zduńczyk Artur

Grappling

  1. Tutka Kornel
  2. ChmielewskiBartosz

Grappling

  1. Skowera Jakub
  2. Brzozowski Mateusz

Kategoria Junior Młodszy  JJ

  1. CzochańskiKonrad
  2. WasilewskiAdam

Kategoria Junior Młodszy  JJ

  1. JaźwińskiOskar
  2. KowalczukAdam

Kategoria Junior Młodszy  JJ

  1. KardaśGrzegorz
  2. Zduńczyk Michał

Kategoria Junior Młodszy  JJ

  1. MorawskiWiktor
  2. KadłubowskiMichał

Kategoria Junior Młodszy JJ

  1. KućmierowskiFilip
  2. Kędzierski Wiktor

Kumite

  1. Aresiuk-Chiluk Aniela
  2. MarkowskaNikola

Kumite

  1. MichalskaJulia
  2. Rogowska Alicja

Kumite

  1. Kiczko Maria
  2. LizakAmelia

Kumite

  1. Łukasiuk Oliwia
  2. WilczewskaAnastasia

Kumite

  1. Gapska Nikola
  2. KoszykowskaZofia

Kumite

  1. Gaca Julia
  2. MaruszakOlga

Kumite

  1. Gruszecka Marta
  2. GórskaOliwia

Kumite

  1. Oziembło Jagoda
  2. RozmusJulia

Kumite

  1. Ruczkowska Magdalena
  2. WożniakNatalia

Kumite

  1. Dłuska Alicja
  2. Walaszek Katarzyna

Kumite

  1. Borowa Natalia
  2. Walaszek Anna

Kumite

  1. BłaszczakMaciej
  2. ZielińskiAntoni

Kumite

  1. Chomiuk Mikołaj
  2. MelnykArsenii

Kumite

  1. Sawczuk Bartosz
  2. Janiszek Patryk

Kumite

  1. Kućmierowski Filip
  2. Antonowicz Wiktor

Kumite

  1. Dobrowolski Jan
  2. HarahliadDanil

Kumite

  1. Suchodolski Ignacy
  2. WilkKamil

Kumite

  1. KwiatkowskiJan
  2. Florczyk Jakub

Kumite

  1. NiczyporukMikołaj
  2. Witkiewicz Antoni

Kumite

  1. OdachowskiJakub
  2. PietruczukOskar

Kumite

  1. Łozak Ignacy
  2. KołakowskiKrystian

Kumite

  1. MoczarskiPatryk
  2. WysockiJakub

Kumite

  1. TolkanovMichał
  2. GrodzkiSeweryn

Kumite

  1. Makowczenko  Jakub
  2. Łukasiuk Kacper

Kumite

  1. Majos Marcel
  2. WłodarczykSzymon

Kumite

  1. JasserAntoni
  2. Łępicki Dominik

Kumite

  1. Kaperzyński Olgierd
  2. Kot Gabriel

Kumite

  1. GłowackiJakub
  2. Cofta Dawid

Kumite

  1. IzdebskiJakub
  2. GorczycaDaniel

K1

  1. Kotyński Kamil
  2. Lekowski Michał

Kata

  1. Maruszak Olga

Artykuł Międzynarodowy Puchar Polski International Budo Kai 2022 pochodzi z serwisu Podlaski Sport.

Reklama