Reklama

„Mia” – nowy teledysk od „Totylkoczlowiek”

O wielkiej miłości mam do dzieci powiedziano i zaśpiewano już dużo, ale bardzo rzadko zdarza się, aby ojcowie decydowali się na to, aby otwarcie mówić (a tym bardziej śpiewać), o tym niesamowitym uczuciu. Może wielu z nich wydaje się to po prostu zbyt banalne lub mało męskie?

Otóż nic bardziej mylnego! Bo czy może być coś bardziej poruszającego, niż prawdziwy facet, do tego budzący respekt przez tatuaże, tulący do siebie drobniutką, śliczną blondyneczkę, która wpatruje się w niego z miłością i zaufaniem? Ojciec, dla którego największą miłością w życiu jest córka? Oczywiście, że nie!

To właśnie widać (i słychać) w utworze  ojca, którego świat stanął na głowie 7 lat temu, kiedy pojawiła się na nim Mia.

Totylkoczłowiek czyli Daniel, nie potrafi usiedzieć w miejscu. Wystąpił w ostatniej edycji programu o tatuażach w telewizji TTV i nie zwalnia tempa. Jak sam mówi, jego największą pasją jest muzyka i tatuaże, ale miłością, której nie da się opisać słowami, jest właśnie Mia. Dlatego to o niej i dla niej jest utwór, który wczoraj miał premierę na YouTube, a dzisiaj możecie zobaczyć go też u nas.

“Mia” to najnowszy, bardzo osobisty utwór rapera występującego jako ToTylkoCzłowiek. Do kawałka powstał teledysk, który w symboliczny sposób pokazuje miłość ojca do córki.

ToTylkoCzłowiek to raper, , który stoi za stworzeniem wielu utworów autorskich. Artysta nie boi się odważnych kroków w swoim życiu oraz w muzyce, czego dowodem był, m.in. jego kawałek “P.U.S.T.K.A”. Teraz artysta powraca z kolejnym utworem – “Mia”.

Reklama