Reklama

Medale, puchary, dyplomy

Last updated wrz. 28, 2021

W hali sportowej Miejskiego Zespołu Szkół w Wysokim Mazowieckim odbył się Puchar Polski Polskiej Federacji Instytut Budokai Karate zorganizowany przez Mazowiecko- Podlaski Klub Karate z Shihan Arturem Więzowskim na czele.

Zawodnicy i zawodniczki rywalizowali w mieszanych formach walki KarateKyokushin Budokai, Ju Jitsu  Grappling a także w formach czyli Kata.

Puchar Polski zgromadził ponad 180 zawodników i zawodniczek z Polski z Zagranicy  oraz Województwa Podlaskiego,  zawodnicy rywalizowali w różnych kategoriach wagowych i wiekowych, najmłodsi uczestnicy mogli zmierzyć swoje siły w kategorii Jujitsu (grappling) czyli walki ze sprowadzeniem przeciwnika do parteru, walki trwały do późnych godzin wieczornych.

Najwięcej emocji wzbudziły walki w formule Knockdown -walki pełno kontaktowe Kyokushin Budokai. Niemniejsze emocje towarzyszyły również walkom najmłodszych z pełnym zabezpieczeniem w kaski i inne ochraniacze stosowane dla bezpieczeństwa uczestników Zawodów sportowych, rodzice emocjonowali się najbardziej walkami najmłodszych w formule grappling mini MMA. Po raz kolejny odbyła się rywalizacja w formule Kata   Zawody odbywały się w dobrej atmosferze rywalizacji sportowej, wszyscy medaliści otrzymali wspaniałe Puchary oraz pamiątkowe Dyplomy.

Puchar International Budo Kai Polish Cup 2021 odbył się dzięki wsparciu, Marszałka Województwa Podlaskiego, Burmistrza Miasta Wysokie Mazowieckie, Wójta Gminy Wysokie Mazowieckie, Dyrektora Miejskiego Zespołu Szkół Pana Jarosława Jankowskiego, PHU Okneks Łukasz Kamiński, Optyka Okularowa Pryzmat Polanis Dariusz, , Polska Federacja Sztuk Walki Budokai. Organizatorzy dziękują Panu Zdzisławowi Owczarkowi za relacje fotograficzną z Pucharu

Reklama