Reklama

Mecz inauguracyjny 17 września 2022 oraz Festyn Charytatywny Pomóżmy Tymonkowi!

Serdecznie zapraszamy na inaugurację sezonu 2022 /2023! W pierwszej kolejce BAS Białystok zmierzy się z vice-liderem ubiegłego sezonu MKS BĘDZIN. Przed meczem na terenie Szkoły Podstawowej nr 50 (z tyłu hali) w godzinach 14-17 odbędzie się festyn charytatywny na rzecz podopiecznego Fundacji Naszpikowani Tymonka! Tymonek potrzebuje środków na kosztowne leczenie po przeszczepie szpiku !

Dostępnych będzie wiele atrakcji dla najmłodszych i tych starszych!. Współorganizatorami wydarzenia jest Szkoła Podstawowa nr 50 oraz Fundacja Naszpikowani! Po festynie wszystkich zapraszamy na trybuny! Mecz rozpocznie się o godzinie 18! Uwaga! Cały dochód z biletów na mecz zostanie przeznaczony na jego leczenie! Bilet ulgowy 5 zł Bilet normalny 15 zł Wstęp na festyn bezpłatny! Rozpocznijmy sezon w TAURON1.Liga dużą dawką sportowych emocji oraz ogromnym sercem! Pomóżmy Tymonkowi wyzdrowieć !

Artykuł Mecz inauguracyjny 17 września 2022 oraz Festyn Charytatywny Pomóżmy Tymonkowi! pochodzi z serwisu Podlaski Sport.

Reklama