Maxfliz – salon meblowy, który upiększa stolicę

Reklama

Maxfliz to firma, która powstała w Krakowie przez trzema dekadami. W całym okresie swojej działalności dała się poznać jako miejsce, w którym nie tylko można kupić designerskie umeblowanie i oświetlenie, ale również słynie z tego, że pracują w niej eksperci od aranżacji wnętrz, którzy z przyjemnością pomogą każdemu w zaprojektowaniu i umeblowaniu mieszkania tak, aby można było poczuć się luksusowo.

W 2019 roku marka otworzyła swój salon meblowy w Warszawie, dzięki czemu mieszkańcy stolicy mogą zdecydować się na metamorfozę swoich mieszkań i domów w pięknym stylu. A czego można oczekiwać, odwiedzając salon?

Meble stworzone dla piękna

Sklep meblowy Maxfilz w Warszawie to olbrzymi wybór mebli i sprzętów do każdego pomieszczenia w domu oraz mieszkaniu. Znajdziesz tu meble do salonu, jadalni, gabinetu czy sypialni. Wszystkie łączy najwyższa jakość wykonania, dzięki której znacznie podnoszą estetykę miejsca, w którym zostaną umieszczone. Ponadto są one wykonane z solidnych materiałów, co przekłada się na możliwość ich długotrwałego użytkowania. Dlatego każdy zakup to inwestycja w sprzęt, z którego będziesz korzystać przez długie lata.

Ale salon meblowy w Warszawie nie wyczerpuje na tym swojej oferty. Nie można urządzać wnętrz bez zadbania o ściany. W tym celu przygotowano wybór wspaniałych tapet ściennych w różnych stylach. Wiele z nich ozdabiają artystyczne wzory wykonane przez polskich artystów, są także propozycje bardziej minimalistyczne, a nawet abstrakcyjne. Daje to możliwość stworzenia przestrzeni, która sama w sobie będzie wyglądać unikalnie. A jeśli dodamy do tego designerskie meble, wówczas otrzymamy pomieszczenia o aranżacji, którą nie można się po prostu nie zachwycić.

To samo dotyczy płytek. Możesz wybierać spośród wielu rodzajów –  w ofercie znajdują się łazienkowe, podłogowe, ścienne, heksagonalne, imitujące drewno lub kamień, do kuchni, łazienki, na taras czy do pomieszczeń reprezentacyjnych. Mnogość kolorów oraz cztery różne rodzaje wykończeń wręcz skłaniają do tego, aby wypróbować je w praktyce. Można wybrać jednobarwne lub ozdobione deseniem, dzięki czemu każda pokryta nimi powierzchnia zmieni się w prawdziwe dzieło sztuki.

Reklama

Poznaj świat doskonałych aranżacji

Odwiedzając ten salon meblowy w Warszawie możesz przekonać się na własne oczy, jak mogą wyglądać doskonałe aranżacje – na miejscu znajdują się ekspozycje powstałe z użyciem dostępnych produktów. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby znalazły się w Twoim domu! Jeśli natomiast chcesz całkowicie zmienić jego wystrój, projektanci Maxfliz nie tylko mogą zaproponować Ci kompletną aranżację, ale również stworzyć wizualizację pokazującą, jak zmieni się mieszkanie.

Ciekawą inicjatywą jest program wykończenia wnętrz „Pod Klucz”. Zainteresowany klient otrzymuje gotową paczkę projektów wraz z wizualizacjami oraz materiałami do wykończenia wnętrz. Każdy z projektów powstaje po indywidualnej rozmowie z klientem, który przedstawia swoje potrzeby – dlatego jest do nich ściśle dopasowany. Maxfliz nadzoruje także prace budowlane, zajmuje się również umeblowaniem oraz udekorowaniem mieszkania. Zamawiający wprowadza się do gotowego, pięknego wnętrza.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby warszawski projektant Maxfliz pomógł również w zmianie aranżacji jednego tylko pomieszczenia. Firma elastycznie dopasowuje się do potrzeb, a satysfakcja klienta jest dla niej celem, do którego realizacji przykłada się wszystkimi środkami.

Odwiedź Maxfliz klasycznie lub online

Prowadzony przez Maxfliz salon meblowy w Warszawie znajduje się na ulicy Puławskiej. Jeśli nie masz czasu na jego odwiedzenie, możesz zapoznać się z ofertą firmy także online, wchodząc na jej stronę internetową. Istnieje możliwość zamawianie przez nią produktów, dzięki czemu możesz w wygodny sposób nabyć to, co Ci się spodobało.

Sklepy meblowe Maxfliz znajdują się także w innych miastach Polski, dlatego jeśli mieszkasz w Krakowie, Katowicach czy Wrocławiu również możesz zobaczyć wszystkie propozycje na żywo. Mieszkańcy stolicy mogą również umawiać się na konsultację poprzez stronę internetową.

Reklama