Mamy Miss Studentek 2007

  Magdalena Zielińska – studentka II roku stosunków międzynarodowych w WSE w Białymstoku została pierwszą Miss Studentek 2007. Na specjalnej gali nagrody odebrały również Urszula Zimnoch i Dominika Danilczuk.

Pierwsza podlaska Miss Studentek 2007 liczy sobie 21 lat, a jej wymiary to 85-62-92. W tym roku wzięła również udział w konkursie Foto Models Poland i zakwalifikowała się do krajowego finału. W naszym konkursie bezapelacyjnie zajęła pierwsze miejsce. Chociaż do ostatniego dnia piękne studentki ostro rywalizowały o względy internautów.

I wicemiss została Patrycja Ciereszyńska – studentka Politologii w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania jej wymiary to 88-70-93.
II wicemiss została 24 letnia Urszula Zimnoch – studentka administracji na WSAP, której wymiary to 89-66-89. Współorganizator konkursu – firma Orion Art. Specjalną nagrodę przyznała 20 letniej Dominice Danilczuk studiującej na I roku socjologii na UwB i posiadającej wymiary 90-70-90.

Popularność konkursu przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Tysiące SMS, setki tysięcy odsłon, kilkadziesiąt tysięcy nowych użytkowników portalu to jedna strona medalu. Drugą była bez wątpienia możliwość zaproszenia pięknych dziewczyn do wspólnej zabawy w świecie zarówno realnym jak i wirtualnym. Miss Studentek oprócz licznych nagród od sponsorów pojedzie także na wycieczkę ufundowaną przez nasz portal. Wszystkim uczestniczkom konkursu serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę.

Link do fotoreportażu


 


 

Reklama