» „Maja Explorer” – odcinek 5: Czy w Trójmieście można uprawiać kolarstwo zjazdowe?

„Maja Explorer” – odcinek 5: Czy w Trójmieście można uprawiać kolarstwo zjazdowe?

  Dodano: 2022-07-27

Wyświetlono: 40 razy

„Maja Explorer” – odcinek 5: Czy w Trójmieście można uprawiać kolarstwo zjazdowe?

Na kanale YouTube Ford Polska swoją premierę ma piąty odcinek z cyklu „Maja Explorer”. W tym odcinku rowerowych odkryć Maja Włoszczowska zabiera widzów nad morze, w rejony Trójmiasta.

foto © ford

– Może się wydawać, że nadmorskie kurorty to miejsca oczywiste i mało odkrywcze. W tym odcinku nie liczcie jednak na przejażdżki bulwarami przy zachodzącym słońcu, ani na rowerowe wycieczki brzegiem morza przy asyście parawanów. Wspólnie odkryjemy zupełnie inne rowerowe oblicze Trójmiasta. Sprawdzimy jak można połączyć rower z muzyką, a siłę mięśni z energią elektryczną. Odwiedzimy również niezwykłe miejsce nazywane przez niektórych „rowerowym Disneylandem”. Zapraszam na odcinek pełen nieoczywistych połączeń – powiedziała Maja Włoszczowska.

 

W piątym odcinku Maja Włoszczowska wprowadzi widzów w zagadnienie roweru elektrycznego, na którym odkryje wymagające, nadmorskie ścieżki rowerowe do kolarstwa górskiego. Jej przewodnikiem będzie gość specjalny – Łukasz Rostowski (pseudonim muzyczny L.U.C.) – polski raper i producent muzyczny, który za nowatorskie łączenie dziedzin i gatunków otrzymał w 2010 nagrodę Paszport Polityki. Na scenie światowej zasłynął tworząc międzynarodową orkiestrę Rebel Babel Ensemble – transkulturowy, międzynarodowy big-band, nieograniczoną orkiestrę orkiestr dętych, w której zagrało już kilka tysięcy muzyków z całej Europy.

 

Pierwsze cztery odcinku cyklu „Maja Explorer” cieszą się stale rosnącą popularnością wśród użytkowników serwisu You Tube. W ciągu ostatnich czterech tygodni serial obejrzało ponad 150 tys. widzów. Cykl przewodników rowerowych po Polsce „Maja Explorer” został wyprodukowany przez Ford Polska. W roli głównej występuje Maja Włoszczowska, która za kierownicą 457-konnego, hybrydowego Forda Explorera wyrusza w Polskę w poszukiwaniu najlepszych miejsc do jazdy na różnego typu rowerach. Zarówno rekreacyjnie jak i sportowo.

 

Zgodnie z duchem Explorera, Maja odkrywa ciekawe zakątki naszego kraju, spotka się z niezwykłymi ludźmi, opowiada o różnych odmianach kolarstwa i promuje sportowy oraz aktywny styl życia.

 

Piąty odcinek jest już dostępny na kanale YouTube Ford Polska:

Źródło: Ford, Mototarget
 Pisaliśmy również
» Ford Mustang Mach-E jest przystosowany do przewozu kajaków i boksów dachowych. Elektrycznym samochodem bez problemu pojedziemy na aktywne wakacje
» 700 koni mechanicznych! Nowy Ford F-150 Raptor R to najmocniejszy Raptor w historii, zapewniający niezrównane osiągi w terenie
 Inne artykuły

» MITSUBISHI MOTORS W JAPAN EMPOWERING WOMEN INDEX 2022-07-25
  Mitsubishi logo Firma Mitsubishi Motors Corporation (poniżej Mitsubishi Motors) została włączona na pięć kolejnych lat do MSCI Japan Empowering Women Index (WIN) w uznaniu inicjatyw firmy w zakresie promowania równouprawnienia kobiet. WIN został opracowany przez Morgan Stanle… więcej »

» HONDA PREZENTUJE NAJNOWSZEGO CIVICA TYPE R 2022-07-21
  Honda zaprezentowała nową generację Civica Type R, świętując w ten sposób 25-lecie kultowego, sportowego hatchbacka i 50 lat modelu Civic. Nowa Honda Civic Type R została zaprojektowana, by zapewnić bardziej ekscytujące doznania za kierownicą niż wszystkie wcz… więcej »

Źródło: Mototarget.pl

Reklama