Reklama

Magiczne miejsce na Mazurach

Hotel ZAMEK RYN**** to miejsce magiczne, w którym – w zależności od oczekiwań i mentalności Gości – czas upływa leniwie, chwilami stając w miejscu lub biegnie w sposób nieubłagany pod znakiem adrenaliny.

Usytuowanie hotelu pośród jezior i lasów, z jednoczesnym wszechobecnym duchem historii w tle pozwala oddać do dyspozycji Gości przebogaty wachlarz możliwości spędzania wolnego czasu. To z jednej strony wszelkie aktywności na lądzie, wodzie i w powietrzu, z drugiej natomiast arcyciekawe imprezy będące wariantem na niepogodę, choć tę w Zamku mamy zawsze sprzyjającą.

Miłośnikom ruchu polecamy przyjemności na łonie mazurskiej natury: wycieczki rowerowe, piękne trasy biegowe, regaty żeglarskie, nordic walking, narty biegowe, psie zaprzęgi, czy typowe zajęcia teambuildingowe. Koneserom przyjemności bardziej statycznych oferujemy rejsy statkiem, loty balonem czy warsztaty: od kulinarnych, przez decoupage aż do warsztatów piękna i stylu czy winiarskich.

Szczególnym powodzeniem cieszą się jedyne w swoim rodzaju Biesiady Rycerskie przenoszące Gości do niezwykłych czasów średniowiecza. Piękne stroje z epoki, widowiskowe pokazy walk i wspólna zabawa z niesamowitą opowieścią w tle, pozwolą poczuć się ówczesnym Rycerzem, Damą lub Paziem, zaś tradycyjne trunki i smakowite jadło na zawsze zapadają w pamięć.

Kręgielnia, Castle Casino i wszelkiego rodzaju  spotkania tematyczne urozmaicają  spektrum możliwości spędzania czasu wolnego na Zamku w Rynie, kusząc zarówno latem jak i zimą.

Na zbliżające się wakacje przygotowaliśmy gratkę dla wielbicieli Harry’ego Pottera. Z czarodziejem wszech czasów, w autentycznym XIV- wiecznym Zamku i z Wami – prawdziwymi Czarodziejami w roli głównej. Ucharakteryzowani na uczniów Hogwartu, po uczcie przydziału, z własnymi różdżkami i eliksirami rozegracie turniej quidditcha, znajdziecie Kamień Filozoficzny i… zresztą zobaczycie sami.

Więcej na www.zamekryn.pl/wakacje

Materiał Informacyjny Partnera