Reklama

Liga żyje

  Przesilenie wiosenne nieco uszczupliło czwartą kolejkę Ligi Kabaretowej, ale widzowie jak zwykle dopisali. O laur publiczności i serca jury tym razem walczyli Marcin Gulgul, Strata Czasu, Bajeczka i Small Biznes.

  Liga to jeden ze stałych punktów wtorkowych wieczorów na które po prostu się czeka. Niestrudzeni organizatorzy z Widelca i BOK-u nie ustają zarówno w propagowaniu samej imprezy jak i zapraszaniu coraz to nowych „celebrities” do jury. A wszystko po to by jak najlepiej wypośrodkować oceny i wyrównać szanse uczestników zabawy.

  Trzeba przyznać, że niektóre formacje wchodząc na deski Famy wzajemnie się inspirują. O ile czasami mają problemy z pisaniem autorskich skeczy, to „nakręcanie się” programami telewizyjnymi z reguły znajduje życzliwe przyjęcie. I co ważne, widowni ta powtarzalność nie przeszkadza i z utęsknieniem czeka na następną kolejkę.

Miejski Portal Informacyjny bstok.pl jest patronem medialnym Ligi

https://www.bstok.pl/up/news/1118_1.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1118_2.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1118_3.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1118_4.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1118_5.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1118_6.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1118_7.jpg https://www.bstok.pl/up/news/1118_8.jpg

Reklama