Reklama

Legalni bukmacherzy z Paysafecard

Na początek wyjaśnijmy, czym są płatności kartą bukmacherzy Paysafecard preferują także tę formę transakcji nie bez powodu. To niezwykle bezpieczna i błyskawiczna metoda uiszczania opłat, gdzie wpłaty są anonimowe, a karty łatwo dostępne. Co więcej, mamy ogromną możliwość kontrolowania wpłacanych środków. Jedynym mankamentem jest fakt, że w tym wypadku wypłata środków nie jest możliwa.

W telegraficznym skrócie – Paysafecard to przedpłacona karta (pre-paid), która daje możliwość płacenia w internecie bez potrzeby podawania swoich danych. Kupujemy kartę posiadającą 16-cyfrowy kod PIN i to właśnie dzięki niej możemy dokonywać wpłat, bez konieczności posiadania konta bankowego lub karty płatniczej.

W dzisiejszych czasach zapłacimy nią zarówno w grach przeglądarkowych, jak i w sklepach internetowych, czy serwisach streamingowych. Nie stronią od niej też polscy bukmacherzy. Paysafecard rewelacyjnie się sprawdza wśród młodego pokolenia często sięgającego po internetowe usługi, bonusy bukmacherskie lub przedmioty wirtualne nie posiadając przy tym własnego konta bankowego. Zbieramy pieniądze do słoika, po czym inwestujemy w kartę, którą możemy kupić w wielu punktach rozsianych na terenie całego kraju. Dla młodych to rozwiązanie optymalne.

Reasumując, dlaczego warto korzystać z Paysafecard?

  • Płacimy online bez rachunku bankowego
  • Nie potrzebujemy do tego danych osobowych
  • To bezpieczne i szybkie płatności
  • Akceptowalne na całym świecie

Bukmacherzy paysafecard

W związku z tym, że Paysafecard to szalenie popularna forma płatności oparta na systemie przedpłaty, możemy z niej skorzystać w wielu zakątkach naszej planety. To aż 43 państwa. Tego typu płatności są akceptowalne między innymi w Turcji, Szwecji, Szwajcarii, Słowenii, w Rumunii, Portugalii, Norwegii, Meksyku, na Malcie, Łotwie, w Luksemburgu, Kanadzie, Irlandii, Niemczech, Holandii, Hiszpanii, Grecji, Francji, Finlandii, Dani, na Cyprze, Słowacji, w Czechach, Chorwacji, Belgii, Austrii, Stanach Zjednoczonych, Argentynie, Wielkiej Brytanii, we Włoszech, a także na Węgrzech. Oczywiście kolejnym krajem, w którym swobodnie możemy używać Paysafecard jest Polska, gdzie do naszej dyspozycji jest tysiące różnych punktów.

Płacenie kartą Paysafecard są honorowanie między innymi wśród takich liderów jak: Żabka, Leclerc, Lewiatan, Kolporter, Małpka Express, Pepco, Euronet, Fresh Market, Intermarché, ICP, Komputronik, Polo Market, PSS Społem, Dino, Carrefour, Auchan, Ruch, jak również Real i wiele innych. Na liście jest przeszło 4000 firm. Najmniejsza kwota, za którą kupimy kartę to jedynie 20 złotych. Na rynku dostępne są także te kosztujące 30, 50, 100 oraz 200 złotych. Jeśli chcesz skorzystać z kilku kart, żaden problem, bo można je łączyć, zaś maksymalna liczba połączonych kuponów sięga dziesięciu sztuk. To kolejne duże udogodnienie.

Oczywiście przed zakupem warto dogłębnie przestudiować temat, żeby nie okazało się, że czegoś nie dopilnujemy. Jak na przykład tego, że z kart po 12 miesiącach od pierwszego użycia pobierana jest pewna kwota pieniędzy. Jaka dokładnie? To zależy od wartości kuponu. Saldo można sprawdzać anonimowo na oficjalnej stronie Paysafecard. Bukmacherzy w Polsce oddają do naszej dyspozycji tę formę płatności, choć niestety nie wszyscy.

Polscy bukmacherzy z Paysafecard

Z pewnością po tego typu formę płatności sięgniemy w STS-ie, czyli u lidera wśród krajowych zakładów bukmacherskich. Paysafecard, obok kart kredytowych i debetowych, PayU, Skrilla, czy Tpay’a jest tutaj jedną z popularniejszych form uiszczania opłat i funkcjonuje ona w ramach popularnego w naszych kraju Dotpay. Warto zaznaczyć, że jeśli zdecydujemy się na wpłatę w ten sposób, pieniądze będą na koncie już po maksymalnie 15 minutach od zlecenia przelewu.

Nie inaczej jest w przypadku Totolotka, gdzie Paysafecard został wdrożony wcześniej, niż miało to miejsce w przypadku innych zakładów. U tego bukmachera wpłata tą metodą odbywa się też za pomocą platformy Dotpay, zaś minimalna kwota wpłaty to 20 złotych.

Poza nimi warto wymienić także pozostałe zakłady bukmacherskie dysponujące metodą płatności Paysafecard. Są to forBET, Superbet, PZBuk, LVBet, TOTALbet, czy Noblebet.

Coś ponad Paysafecard? Bukmacherzy mają wiele innych propozycji!

Jedno jest pewne – na brak metod płatności wśród legalnych polskich bukmacherów nie można narzekać. Na długiej liście znajdziemy między innymi przelew bankowy, VISA, MasterCard, Neteller, Skrill, PayU, Paypal, Paymenticon, Tpay, BLIK, Przelewy24, Dotpay, Bitcoin, czy wreszcie Revolut.

Każda z nich na swój sposób jest bardzo bezpieczna i wystarczy zweryfikować, która z nich będzie w największym stopniu spełniać nasze preferencje oraz oczekiwania. – Oczywiście nie wszystkie występują u każdego bukmachera. Dlatego zanim zwiążemy się z jakimś zakładem wzajemnym, warto wcześniej sprawdzić, które metody płatności są u niego dostępne – zaznacza Irenka Zając, ekspert oraz analityk zakładów bukmacherskich.

– Nie będzie to najważniejszy aspekt naszego wyboru ulubionego „buka”, bo zwykle większe znaczenie mają aplikacja mobilna, kursy, bonusy, promocje, czy interfejs. Niemniej, nie można tego aspektu lekceważyć. Może się okazać, że akurat u tego bukmachera formy płatności, na której najbardziej nam zależy. Należy pamiętać, że znaczenie ma też szybkość realizowanych wpłat oraz wypłat. Jeśli nie jesteśmy wybredni, możemy brać w ciemno dowolny zakład sportowy. Ale jeżeli czas to dla nas pieniądz, warto pochylić się nad tym problem i wybrać tego bukmachera, który także i w tym aspekcie ma nam do zaoferowania najwięcej – dodaje Irenka Zając, specjalistka redakcji serwisu mightytips.pl.

Reklama