Kuzaj wygrał 43. Rajd Barbórki

Leszek Kuzaj na Subaru Imprezie wygrał w sobotę 43. Rajd Barbórki. Ostatni odcinek rajdu – Kryterium Asów na ulicy Karowej w Warszawie wygrał zdecydowanie Krzysztof Hołowczyc (Peugeot 206 WRC).
W klasyfikacji Rajdu Barbórki drugie miejsce zajął Tomasz Kuchar, tracąc do Kuzaja 3,9 sekundy, a trzeci był Hołowczyc – strata 4,5 sekundy.
Prestiżowy odcinek na ul.Karowej wygrał Krzysztof Hołowczyc, pilotowany przez Belga Jean-Marca Fortina, uzyskując czas 1.43,6. W opinii fachowców jeden z najlepszych przejazdów tej trudnej trasy w historii imprezy.
Zwycięzca rajdu, tegoroczny mistrz Polski Leszek Kuzaj zajął na Karowej piąte miejsce, tracąc do Hołowczyca 6,1 s.
Bezpośrednio po zakończeniu Rajdu Barbórka odbyła się ceremonia rozdania pucharów i nagród triumfatorom rajdowych mistrzostw Polski 2005 r. W klasyfikacji generalnej tytuł zdobył Leszek Kuzaj, w grupie N – Michał Bębenek, a w klasie Super 1600 triumfował Michał Kościuszko.