Reklama

Ktoś przybywa, ktoś ubywa

Jagiellonia Białystok trenuje obecnie na letnim zgrupowaniu w Opalenicy. Do drużyny dołączył testowany zawodnik Jakub Witek.

Witek to 19-letni środkowy pomocnik, który ostatni sezon spędził na wypożyczeniu z Wisły Płock do Raduni Stężyca. W barwach zespołu z województwa pomorskiego, który ostateczni zajął miejsce premiowane grą w barażach o zaplecze PKO BP Ekstraklasy, rozegrał 25 spotkań, które okrasił golem i asystą. Do tego bilansu dołożył jeden występ we wspomnianych barażach, gdzie Radunia odpadła w półfinale z Ruchem Chorzów po porażce 0:1.

Przed grą w zespole z powiatu kartuskiego bronił barw m.in. „Nafciarzy” czy GKS-u Bełchatów. Urodzony w Katowicach gracz debiut w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce ma już za sobą. Premierowy występ na boiskach elity piłkarskiej w naszym kraju zanotował w ostatniej kolejce sezonu 2019/2020 w starciu z Rakowem Częstochowa

Tymczasem właśnie Raków wyraził zainteresowanie naszym bramkarzem Xavierem Dziekońskim.

Portal transfermarkt.pl wycenia białostoczanina na 800 tys. euro, ale czy wicemistrz z Częstochowy jest gotów tyle zapłacić?  No i kto wówczas stanie między słupkami Żółto – Czerwonych?

Info i zdjęcie: jagiellonia.pl

Artykuł Ktoś przybywa, ktoś ubywa pochodzi z serwisu Podlaski Sport.

Reklama