Reklama

Którzy bukmacherzy oferują bonusy bez depozytu w 2022?

Bonus bez depozytu to w rzeczywistości możliwość postawienia bezpłatnego zakładu. Niestety jest on przyznawany tylko raz — na początku korzystania z oferty danego bukmachera. W tym artykule dowiesz się najważniejszych informacji na temat tej atrakcyjnej promocji.

Bonus bez depozytu. Na czym polega ta promocja?

Zamienną nazwą tej promocji, z którą możemy spotkać się w internecie, jest określenie freebet. Z punktu widzenia firm oferujących zakłady promocja ta ma charakter kosztu, który ponoszą one w ramach działań marketingowych. W końcu zawodnik, który nie płaci za zakład, przynosi firmie stratę. Strata staje się jeszcze większa, w momencie, gdy typer trafi swój bezpłatny kupon, ale na tym właśnie polega walka o graczy w branży bukmacherskiej.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat bonusów bez depozytu, odwiedź stronę Oszustwo.info. To jedno z kilku miejsc w polskim internecie, które prezentują szczegółowe informacje na temat tej promocji.

W tym miejscu jeszcze trzeba wspomnieć, że niektóre z firm oferują bonus bez depozytu na specjalnych warunkach — np. typer może wziąć udział w promocji dopiero w momencie, gdy dokona określonej wpłaty i freebet otrzymuje na kolejny zakład.

Z drugiej strony niektóre firmy są aż nadto hojne. Zdarza się, że pozwalają klientom postawić aż 3 zakłady bez depozytu. Większość jednak ma w swojej ofercie zakłady  opiewające na kwotę symbolicznych 20 złotych. Oczywiście nie ma co narzekać — w końcu darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda.

Jak znaleźć najlepsze bonusy bez depozytu w ofercie polskich bukmacherów

Najatrakcyjniejsze zakłady bez depozytu można znaleźć w ofercie największych legalnych bukmacherów. Wystarczy wpisać w Google frazy związane z tego typu promocjami, by poznać listę najatrakcyjniejszych promocji. W ramach wskazówki możemy zasugerować, że największe firmy mają najatrakcyjniejsze oferty bonusowe. W końcu ci bukmacherzy dysponują największym budżetem marketingowym.

Chcąc odkrywać najlepsze bonusy bez depozytu, warto byś samodzielnie pisał do firm, w których na co dzień typujesz. Może się okazać, że właśnie Twój bukmacher ma w swojej ofercie freebet adresowany do stałych klientów.

Na koniec jeszcze musisz wiedzieć, aby unikać strony z nielegalnymi zakładami bukmacherskimi. Bez wchodzenia w szczegóły, udział w takich grach jest nielegalny.

Rady, dzięki którym nie stracisz na bonusach bez depozytu

Pamiętaj, że firmom w rzeczywistości nie zależy na tym, abyś otrzymał od nich bonus bez depozytu. Oczywiście każdy z renomowanych bukmacherów nie pozwoli sobie na nieczyste zagrania wobec swoich klientów, ale warto dobrze się przygotować przed próbą przystąpienia do bonusu bez depozytu. Ważnym krokiem w przygotowaniach do udziału w promocji będzie szczegółowa analiza wszystkich zapisów regulaminu najlepszego bonusu  bez depozytu.

Zresztą promocje adresowane do regularnie obstawiających graczy będą coraz powszechniejszym elementem walki u klienta wśród bukmacherów. To dlatego, bo rynek staje się coraz bardziej konkurencyjny. To oznacza, że bukmacherzy również muszą zatroszczyć się o swoich stałych klientów. Jeśli chcesz być na bieżąco z programami promocyjnymi poszczególnych firm, koniecznie obserwuj ich profile w mediach społecznościowych — jeśli tylko będą szykować jakieś atrakcje dla graczy, na pewno w pierwszej kolejności napiszą o tym właśnie tam.

Oprócz dobrej znajomości regulaminu zakładu musisz pamiętać o dość oczywistym warunku dla większości — pełnoletności. Niestety wielu młodych entuzjastów obstawiania sportu zderza się z brutalną rzeczywistością w momencie, gdy okazuje się, że nie mogą wziąć udziału w zakładzie, bo nie mają 18 lat.

Zakłady warte zainwestowania bonusu

Zdarza się, że firmy w regulaminach promocji jasno definiują rozgrywki, na które można przeznaczyć bonus bukmacherski bez depozytu. Jeśli takie zapisy nie pojawiają się w regulaminie bonusu, wtedy warto skupić się na następujących rozgrywkach.

Piłka nożna to niekwestionowana królowa wśród dostępnych dyscyplin w ofercie bukmacherów. Dodatkowo praktycznie każda osoba, która odwiedza strony z zakładami, interesuje się tym sportem. Ty pewnie też. Dlatego właśnie warto przeznaczyć bonusy bez depozytu na futbol. Najlepiej na mecze znanych Tobie drużyn. Co, do których wiesz, że są w stanie wygrać dane spotkanie.

Jeśli masz jakąś inną dyscyplinę, którą się interesujesz, wtedy piłka nożna wcale nie musi być najlepszym wyborem. Oczywiste jest, że lepiej się będziesz orientował w realiach tamtego sportu. Być może nawet będziesz miał wiedzę ekspercką na temat rajdów samochodowych, co pozwoli Ci zarobić pieniądze z bonusu bez depozytu.

Bonus bez depozytu za korzystanie z aplikacji mobilnej

Firmy wydają duże pieniądze na rozwój oferty skierowanej do użytkowników smartfonów. W związku z tym chcą, aby jak najwięcej osób korzystało z ich aplikacji mobilnych. Oznacza to, że bonusy bez depozytu często są adresowane właśnie do użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych.

Musimy w tym miejscu dodać, że aplikacje to fantastyczne rozwiązanie w branży bukmacherskiej. Oferują one świetną wygodę obstawiania meczów (zwłaszcza zakładów live), pozwalają obstawiać w dowolnym miejscu, jak również mają przejrzyste interfejsy. 

Wypłata wygranej z bonusu

Musisz wiedzieć, że firmy bukmacherskie nie są organizacjami charytatywnymi. Choć oferują atrakcyjne promocje, to każda z nich ma w regulaminie zapisy, dzięki którym minimalizują straty wynikające z oferty bonusów.

Z reguły środki z bukmacherskiego bonusu bez depozytu trafiają na konto typera, a ten może je wykorzystać na kolejne gry. Często warunkiem wypłaty środków z promocji jest dokonanie obrotu na określoną kwotę.

Jak widzisz, bonusy bukmacherskie bez depozytu to rodzaj świetnej promocji. Mimo że przy głębszej analizie przestają być tak atrakcyjne, jak na pierwszy rzut oka, to wciąż warto z nich korzystać.

Reklama