Krypnianka znów pokonuje Tura

Czwartoligowy zespół Tura Bielsk Podlaski zmierzył się w meczu sparingowym z Krypnianką Krypno. Drużyna  z Krypna jest liderem podlaskiej okręgówki. Ma 6 punktów przewagi na resztą stawki.

Przegrał Tur. I to już po raz drugi. Bo w ostatnim meczu   pomiędzy obiema ekipami w dniu 3 października w Krypnie gospodarze wyeliminowali bielszczan z okręgowego pucharu wygrywając 2:0.

Oto relacja drużyny z Bielska Podlaskiego:

„Na miesiąc przed ligą czeka nas jeszcze dużo pracy, zarówno w defensywie jak i ofensywie. W sparingu przegrywamy z Krypnianką Krypno 2:4.
Do przerwy straciliśmy 3 gole po własnych wielbłądach w obronie. Odpowiedzieliśmy jednym, tuż przed przerwą w zamieszaniu po stałym fragmencie trafił Daniel Daniłowski lub nawet bramkarz sam sobie wrzucił piłkę do bramki, nie ma to większego znaczenia.

W drugiej połowie z tyłu było szczelniej, ale z kolei na potęgę marnowaliśmy okazje bramkowe. Na 20 minut do końca przegrywaliśmy 1:4 po strzale do pustaka w akcji 2 na 1. Rozmiary porażki zmniejszył Andrzej Lewczuk, który przejął krótko wybitą z obrony piłkę po wrzutce i uderzeniem po ziemi trafił do siatki.

Tur Bielsk Podlaski – Krypnianka Krypno 2:4 (1:3)
Bramki dla Tura: Daniel Daniłowski 45, Andrzej Lewczuk 79

Tur: Damian Plisiuk (46 Patryk Sidun) – Krystian Kulikowski, Piotr Kosiński (42 Adrian Wasilewski), Kacper Falkowski, Rafał Kulikowski – Paweł Łochnicki, Andrzej Lewczuk, Patryk Niemczynowicz (46 Damian Szklarz) – Łukasz Popiołek (46 Kamil Fiedorowicz), Daniel Daniłowski (46 Patryk Stypułkowski), Szymon Pęza (46 Rafał Grygoruk).”

Źródło i zdjęcia: Tur Bielsk Podlaski, Krypnianka Krypno