Reklama

Konkurs: Mamry Festival 2022

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na Mamry Festival 2022 , który odbędzie się 29-30 lipca w Węgorzewie.

Mamry Festival to największy festiwal muzyki Elektronicznej, tanecznej na Mazurach. Dołącz do wydarzenie i przeżyj niesamowitą przygodę!

Edycja 2022 odbędzie odbędzie się w klimacie Arcade, czyli gier retro. Na scenie zagoszczą najwięksi polscy DJ’e oraz muzycy grający muzykę elektroniczną na żywo. 

Rozwiązanie konkursu 1 lipca.

Pytanie: Wymień co najmniej jednego wykonawcę, który pojawi się na koncercie.

Uwaga. Pamiętaj aby wziąć udział w konkursie powinieneś mieć skończone 18 lat.

    Oświadczam, iż zapoznałam(em) się i akceptuję wszystkie warunki przewidziane w regulaminie konkursu.
    Regulamin konkursu

    Wyrażam zgodę na zbieranie, przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie w celach związanych z obsługą konkursu przez administratora danych osobowych tj. Test Plus” Tomasz Radzewicz, ul. Hubala 11/2, 15-174 Białystok, e-mail konkursy@bstok.pl. Rozumiem, że podaję dane dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może uniemożliwić udział w konkursie i przekazaniu nagród.
    Dane osobowe Uczestników nie będą przekazywane i nie będą profilowane. Uczestnik ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. Dane osobowe Uczestników zostają usunięte po 1 miesiącu od daty zakończenia konkursu. Dane osobowe Laureatów zostają usunięte niezwłocznie po upływie 3 miesięcy po ukończeniu konkursu.

    Reklama