Reklama

Konkurs Grupy Chorten z 10 największymi producentami

Grupa Chorten od 17 maja do 30 czerwca organizuje w swoich sklepach konkurs konsumencki w oparciu o współpracę z 10 znanymi producentami.

 

Mlekovita, Kompania Piwowarska, FoodCare, Podravka, Sokołów, Koral, Fortuna, Tchibo, Frito Lay i Van Pur – to producenci, którzy weszli w nową akcję sklepów Chorten skierowaną do klientów. Konkurs, w którym konsumenci robiąc codzienne zakupy będą mogli wygrać m.in. samochód osobowy Citroën C3, sprzęt elektroniczny oraz nagrody finansowe, dotyczy ponad 400 oszyldowanych sklepów współpracujących z Grupą Chorten.

Inicjatywa swoim zasięgiem obejmuje województwo podlaskie, mazowieckie, lubelskie, łódzkie, warmińsko-mazurskie i świętokrzyskie. Wszystkie sklepy z logotypem dębu zostały oznaczone materiałami promocyjnymi.

Aby wziąć udział w konkursie z nagrodami klienci muszą zrobić zakupy za minimum 30 zł na jednym paragonie, w tym kupić trzy produkty wybranych marek. Program ma wzmocnić ich rozpoznawalność w sklepach Chorten. To dokładnie 21 marek, takich jak: Tchibo, Podravka, Vegeta, Gellwe, Fitella, Black, Frugo, 4MOVE, Mlekovita, Koral i Bracia Koral, Sokołów, Pysio, Fortuna, Garden, Żubr, Tyskie, Pepsi, Lay’s, Rock Star i Łomża. W sumie więc do wyboru klienci będą mieli około tysiąca propozycji produktowych, które są uwzględniane w programie.

– Konkursem konsumenckim chcemy zachęcić klientów sklepów Chorten do bardziej regularnych zakupów, nieco zwiększyć wartość ich koszyka i zwrócić uwagę na obecność na naszych półkach szerokiej oferty doskonałych produktów topowych producentów. Zakup wybranych marek będzie dodatkowo premiowany możliwością zdobycia atrakcyjnej nagrody, więc mamy nadzieję, że klienci z zainteresowaniem podejdą do naszego programu – mówi Krzysztof Pakuła, prezes zarządu Grupy Chorten.

– Jest to nasz pierwszy projekt, który obejmuje aż tak dużą grupę sklepów z kilku województw. To także forma integracji naszych partnerów przy budowaniu wspólnej marki Polskiej Grupy Sklepów Spożywczych Chorten – dodaje Sylwia Olechno, dyrektor generalny.

Konkurs mocno wspierają sami producenci.

– Przyjęliśmy zaproszenie do konkursu konsumenckiego sklepów Grupy Chorten, bo zależy nam na ścisłej i długofalowej współpracy. Wierzymy, że promowanie silnych i najchętniej wybieranych przez konsumentów marek ma głęboki sens – podkreśla Radosław Czapczyk, starszy menedżer ds. zarządzania marką Żubr.

– Z Grupą Chorten współpracujemy ściśle od lat i jest to kolejne wspólne działanie marketingowe. Liczymy na to, że program z konkursem dla konsumentów jeszcze bardziej wzmocni rozpoznawalność naszych produktów w sklepach Chorten i będzie to dodatkowa motywacja dla klientów, by chętnie po nie sięgać – dodaje Adrianna Sapińska, dyrektor marketingu Grupy Mlekovita.

 

https://chorten.com.pl/konkurs/