Reklama

Koncert Surtarang

Zapraszamy do Białegostoku na koncert zespołu Surtarang!
Podczas tego wieczoru zostanie zaprezentowany materiał z płyty „Duniya” oraz nowe utwory, które nie były wcześniej publikowane. Usłyszycie indyjskie mantry wraz z akompaniamentem tradycyjnych instrumentów wzbogaconych o brzmienia psytance/dub/edm.
Będziecie mogli przeżyć podróż w głąb siebie na falach płynących z mistycznych dźwięków 🎶🎶🎶

Surtarang:

Sur to dźwięk, tarang to fala.
Zespół powstał z potrzeby stworzenia przestrzeni dźwiękowej dla praktyki jogi. Jednak to było za mało, postanowili zaprezentować swoją twórczość szerszej grupie odbiorców – tak właśnie powstał Surtarang.
Ich inspiracją jest muzyka orientalna, przede wszystkim indyjska. Wykorzystują oryginalne orientalne instrumenty, takie jak: sitar, tabla, saz i darbuka, okraszając je nowoczesnymi brzmieniami elektronicznymi, w których usłyszeć można edm, trance, czy dub.
Muzykę dopełnia mistyczny śpiew, a wykonywane mantry zabierają w podróż nie tylko dźwiękową, ale również emocjonalną i duchową. W lutym 2021 roku wyszedł debiutancki album “Duniya”, a w kwietniu wypuszczony został klip do tytułowego utworu.
Zespół organizuje też zajęcia jogi z muzyką na żywo. Dzięki unikalnym instrumentom oraz interakcji pomiędzy muzykami, a praktykującymi, można doświadczyć jak ogromny wpływ na nasze ciało ma muzyka, która motywuje do dawania z siebie więcej niż zwykle.
Kompozycje układane są w taki sposób, aby współgrały z sekwencjami ruchowymi, dzięki czemu można poczuć pełną integrację dźwiękowo-ruchową.


Skład:
Hanka Łubieńska – wokal
Eryk Nowacki – sitar, saz
Łukasz Jasiak – tabla, darbuka


Kiedy: 13.02.2022r.
Gdzie: 6-Ścian PUB Sześcian w Białymstoku
Bilety:
• PRZEDSPRZEDAŻ: 25zł
• W DNIU KONCERTU: 35zł
oraz na https://biletyna.pl/koncert/Koncert-Surtarang/Bialystok

Reklama