Reklama

Koncert Andre Rieu w Łodzi wyprzedany!

Oczekuje się, że koncert w Łodzi obejrzy około 10 400 widzów. Koncert jest wyprzedany.

Wybitny skrzypek André Rieu i jego Orkiestra Johanna Straussa – największa prywatna orkiestra na świecie – dają rocznie ponad 80 koncertów na całym świecie.

Z ponad 40 milionami sprzedanych albumów, ponad 500 platynowymi nagrodami, miliardami wyświetleń na YouTube i ponad pół miliona widzów rocznie na całym świecie, charyzmatyczny skrzypek jest niewątpliwie jednym z odnoszących największe sukcesy występów na żywo na świecie.

André Rieu podróżuje z ponad 100 osobami, w tym około 60 muzykami/chórem orkiestrowym, Platinum Tenors (Gary Bennett, Bela Mavràk i Serge Bosch).

Sopranistki to Anna Majchrzak, Micaëla Oeste, Anna Reker, Christina Petrou i Dorona Alberti.

Na szczególną uwagę zasługuje z pewnością występ wyjątkowej 16-letniej piosenkarki Emmy Kok. W zeszłym roku podczas letnich koncertów w historycznym Vrijthof wzruszyła publiczność do łez, pięknie śpiewając francuską piosenkę ESC „Voilà” – jej występ stał się wirusowy w Internecie. Występ ten jest także częścią najnowszego DVD André Rieu „LOVE IS ALL AROUND”. Emma Kok zwróciła na siebie uwagę już w 2021 roku, kiedy wygrała dziesiąty sezon The Voice Kids w Holandii.

W grupie wycieczkowej znajduje się także trzech szefów kuchni, lekarz i trener fitness. Cały sprzęt/zestawy sceniczne, instrumenty i ubrania są przechowywane w czterech egzemplarzach, aby łatwiej było pokryć czas transportu.

W październiku André Rieu będzie obchodził swoje 75. urodziny.

W tym roku światowe tournée André Rieu zaprowadziło go już do Niemiec, Grecji, Bahrajnu i Abu Zabi, Meksyku i Wielkiej Brytanii. Kolumbia, Chile, Portugalia, Europa Północna i wiele innych krajów pozostają w harmonogramie trasy.

Najnowsza płyta artysty „LOVE IS ALL AROUND” zawiera nagranie NA ŻYWO słynnych koncertów plenerowych, które odbyły się w czerwcu 2023 roku w rodzinnym mieście André Rieu – Maastricht. Malowniczy plac Vrijthof stanowi tło, tworząc uroczą, świąteczną i magiczną atmosferę. Wyrafinowane dekoracje, kolorowe kostiumy i wykorzystanie efektów specjalnych przyczyniają się do oszałamiających wizualnie i niezapomnianych wrażeń.

www.andrerieu.com

Partner wydarzenia: Bstok.pl

Reklama

Reklama