Reklama

Komplet publiczności na derbach!

Po wielu dniach oczekiwania na kolejny, domowy mecz Ślepska Malow Suwałki, organizatorzy derbowego starcia z Indykpolem AZS Olsztyn mają wspaniałą wiadomość dla kibiców – wszystkie bilety w sprzedaży internetowej zostały wyprzedane, co oznacza, że mecz obejrzy komplet publiczności!

Od samego początku wiadomo było, że derbowe spotkanie z „Akademikami” przyciągnie ogromne zainteresowanie kibiców. Wydarzenie to budzi spore emocje wśród kibiców obu drużyn, a przypuszczenia co do pełnych trybun okazały się trafione. Organizatorzy chcieliby podziękować wszystkim kibicom za wsparcie i zaangażowanie, które w ogromnym stopniu przyczyniło się do sukcesu sprzedaży biletów. Dzięki temu wydarzenie będzie miało jeszcze większą rangę i atmosferę.

Dla tych, którzy nie zdążyli kupić biletów, nie ma jednak powodów do obaw – mecz będzie transmitowany na żywo w telewizji Polsat Sport. Jednakże, warto zaznaczyć, że kibicowanie na żywo zawsze daje niepowtarzalne wrażenia i emocje. W związku z tym przypominamy o możliwości zakupu biletu w kasach, na godzinę przed rozpoczęciem derbowego meczu z Indykpolem AZS Olsztyn, czyli od godziny 19:30. Ilość biletów mocno ograniczona – 100 wejściówek.

Jeszcze raz dziękujemy kibicom za wsparcie i do zobaczenia na trybunach!

Co musisz wiedzieć wybierając się na mecz Ślepsk Malow Suwałki – Indykpol AZS Olsztyn?

• Wejście do hali otwieramy o godz. 19:30,
• Kasa biletowa będzie otwarta również od godz. 19:30,
• Wejściówki na mecz będą dostępne już tylko w kasach biletowych,
• Strefa dziecka, dla najmłodszych kibiców biało-niebieskich, zostanie otwarta w małej hali „Suwałki Arena”.
• Biało-niebieskie gadżety dla kibiców oferuje Sklep Kibica Ślepska Malow Suwałki, dostępny w holu głównym „Suwałki Arena”.

Reklama