Reklama

Kolejna edycja Pikniku z okazji Dnia Dziecka. Zaprasza marszałek województwa

Drugiego czerwca na placu przy „Spodkach” Podlaskiego Instytutu Kultury (PIK) będzie się działo! Samorząd Województwa Podlaskiego przygotował kolejny już Piknik z okazji Dnia Dziecka. Będą dmuchańce, konkursy talentów i pokazy baniek mydlanych. Do tego darmowe lody, popcorn i wata cukrowa bez ograniczeń! A to jeszcze nie wszystkie atrakcje. Początek o godz. 14.


Piątkowy piknik będzie też okazją dla najmłodszych, aby spróbować swoich sił w konkursach talentów czy skorzystać z kącika zabaw artystycznych.

– Ogromnie się cieszę, że kolejny raz spotkamy się przy „Spodkach” i będziemy razem celebrować to radosne święto. Ubiegłoroczny piknik przygotowany przez Województwo Podlaskie przyciągnął tysiące mieszkańców regionu, którzy spędzili kilka godzin w radosnej atmosferze. Jestem pewien, że w tym roku będzie podobnie – mówił marszałek Artur Kosicki. – Naszym marzeniem jest, by jak najwięcej maluchów miało frajdę z okazji swojego święta. Chcemy zobaczyć na pikniku mnóstwo uśmiechniętych dziecięcych twarzy. 

Jak podkreślił, samorząd zadbał o liczne bezpłatne atrakcje. Wśród nich będą występy artystyczne. Przed małymi i dużymi uczestnikami pikniku zaprezentuje się, działający przy PIK, Zespół Pieśni i Tańca Kurpie Zielone oraz Małe TGD – zespół dziecięcy wykonujący muzykę pop z chrześcijańskim przesłaniem.

Współorganizatorem pikniku jest Podlaski Instytut Kultury. Atrakcje dzieciom zapewnią także inne samorządowe jednostki. Zabawę zaplanowano do godz. 20.

Link do wydarzenia na FB.

Edyta Chodakowska-Kieżel
red.: Małgorzata Sawicka

Źródło: Urząd Marszałkowski

Reklama

Reklama