» Kia zaprezentowała pierwsze szkice modelu Concept EV9

Kia zaprezentowała pierwsze szkice modelu Concept EV9

Autor: Piotr S.  Dodano: 2021-11-12

Wyświetlono: 32 razy

Kia zaprezentowała pierwsze szkice modelu Concept EV9

Kia zaprezentowała pierwsze szkice modelu Concept EV9 – koncepcyjnego elektrycznego SUV-a, który odzwierciedla zobowiązanie firmy do tego, aby stać się dostawcą zrównoważonych rozwiązań z zakresu mobilności.

foto © Kia

Po wprowadzeniu na rynek EV6, Kia Concept EV9 to kolejne intrygujące spojrzenie w przyszłość. Elektryczny SUV łączy nowoczesną stylistykę, najnowsze technologie i zaawansowany, elektryczny układ napędowy.

 

Pierwsze wizualizacje koncepcyjnego SUV-a ukazują nowocześnie stylizowane nadwozie oraz bardzo nowatorską kabinę. Zaplanowano ją tak, aby zapewnić kierowcy i pasażerom zmienną i funkcjonalną przestrzeń, którą łatwo dostosować do chwilowych potrzeb. Szeroki wyświetlacz i zaawansowana technologicznie kierownica o nietypowym kształcie, to tylko dwie spośród wielu charakterystycznych cech wnętrza Kia Concept EV9.

 

Szkice Kia Concept EV9 zaprezentowano przed AutoMobility w Los Angeles, które rozpocznie się w przyszłym tygodniu. Kia zaprezentuje nowego koncepcyjnego, elektrycznego SUV-a w Convention Center, 17 listopada o godzinie 11:15.

Źródło: Kia, Mototarget
 Pisaliśmy również
» Kia prezentuje wnętrze nowej wersji Sportage
» Kia z rekordowymi – wzrostem liczby rejestracji nowych samochodów osobowych i udziałem w rynku

Zdjęcia do bezpłatnego wykorzystania w celach prasowych:

 Inne artykuły

» Wyniki sprzedaży Ford Polska – październik 2021 2021-11-09
  Ford e-transit testy W październiku 2021 r. Ford znalazł się na podium sprzedaży samochodów osobowych i dostawczych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony w Polsce. Zajmując trzecie miejsce, marka sprzedała 2 657 pojazdów, w tym 1 690 samochodów osobowych i 967 dostawczych. … więcej »

» Kolejne elektryczne Nissany e-NV200 we flocie InPost 2021-11-09
  Nissan e-NV200 InPost Zeroemisyjne pojazdy dostawcze Nissana po raz kolejny zostały docenione przez wiodącą firmę z branży kurierskiej, InPost. Po pozytywnych doświadczeniach związanych z użytkowaniem zakupionych w 2020 roku Nissanów e-NV200 XL Voltia 8 m3, lider wśród platform dos… więcej »

» CUPRA Formentor VZ5 – znamy polską cenę 2021-11-08
  CUPRA Formentor VZ5 390 KM, pięciocylindrowy silnik TSI o pojemności 2,5 l, najnowocześniejsze systemy wspomagania i ekscytujący design, podkreślający sportowy charakter – tak prezentuje się CUPRA Formentor VZ5. Limitowana do 7000 egzemplarzy wersja hiszpańskiego CUV-a będz… więcej »

Źródło: Mototarget.pl

Reklama