Kia cee’d już w połowie grudnia w sprzedaży

W połowie grudnia rozpocznie się w Polsce sprzedaż najnowszego modelu koncernu Kia o nazwie cee’d ale już dziś dzwoniąc na infolinię Kia bądź wypełniając formularz na stronie www.kia.pl klienci mogą zapisać się na pierwsze jazdy testowe tym modelem.
Kia cee’d, to samochód rodzinny. Mierzy 4,2 metra cee’d ma duży rozstaw osi (2 650 mm), największe w klasie wnętrze, atrakcyjne wersje wyposażenia oraz najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa aktywnego i biernego. Klienci w Polsce będą mogli wybierać w palecie blisko 20 wersji, z czterema poziomami wyposażenia, pięcioma różnymi silnikami z manualnymi lub automatyczną skrzynią biegów oraz wyborem wyposażenia opcjonalnego. Poprzednie modele Kia dostępne były bez możliwości dokupienia fabrycznie montowanych opcji. Klienci chcąc dopasować wyposażenie do swoich potrzeb będą mogli dokupić jego poszczególne elementy. Standardowe wyposażenie cee’da zawierać będzie między innymi: przednie, boczne i kurtynowe poduszki powietrzne, system automatycznego ryglowania drzwi po przekroczeniu określonej prędkości, zagłówki i trzypunktowe pasy bezpieczeństwa dla wszystkich pięciu osób, centralny zamek, elektrycznie sterowane szyby przednie, EBD, regulację kolumny kierownicy w dwóch płaszczyznach, opony Michelin, system audio z czterema głośnikami ze sterowaniem na kierownicy i zintegrowany ekran informacyjny z komputerem pokładowym.
W bogatszych wersjach wyposażenia klienci znajdą dodatkowo między innymi takie elementy jak: ESP, BAS, skórzaną tapicerkę, podgrzewane fotele z funkcją stopniowania, automatyczną klimatyzację z filtrem przeciwpyłowym oraz funkcją chłodzenia schowka, przednie lampy przeciwmgielne typu projekcyjnego, zdalne sterowanie centralnym zamkiem w kluczyku, przednie lampy z funkcją oświetlania drogi do domu, pakiet sportowy i wiele innych.
Po raz pierwszy w pojeździe Kia wysokiej jakości system audio – składający się z radia z funkcją RDS, odtwarzacza CD z możliwością odtwarzania plików MP3 i 4 głośników – został zaprojektowany specjalnie dla konkretnego modelu. Każda wersja cee’da wyposażona jest w przyciski sterowania systemem audio zlokalizowane na kierownicy. Niektóre wersje posiadać będą w centralnej konsoli dodatkowe złącze USB oraz iPod
Oferta pięciu jednostek napędowych obejmuje dwa silniki benzynowe o pojemności 1,4 litra (109KM), 1,6 litra (122KM), zupełnie nowy silnik wysokoprężny VGT o pojemności 1,6 litra (90KM lub 115KM) oraz dostępny od przyszłego lata silnik wysokoprężny VGT o pojemności 2,0 litra (140KM).
autor: Bstok.pl
Źródło Kia

Reklama